Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει ρε παιδιά εδώ μέσα όλοι λίγο πολύ γνωστοί είμαστε τόσα χρόνια ( αν γίνει και κανένα λάθος και δεν παίζει το κλειδί δεν έγινε και τίποτα , ''γνώμη μου έτσι'' ), δεν παίζει να γίνει report από μέλος του insomnia σε άλλο μέλος για αυτόν τον λόγο , θέλω να πιστεύω!

Άλλωστε τι είχες τι έχασες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν το έγραψα τόσο για το report, και να "τιμωρηθώ" στο steamgifts δε με ενδιαφέρει, κλειδιά που δε χρησιμοποιώ προσπαθώ να μοιράσω, απλά επειδή το συγκεκριμένο είναι περίεργη περίπτωση και ακριβώς επειδή λίγο-πολύ είμαστε γνωστοί, δε θέλω να παρεξηγηθώ αν δε δουλεύει το κλειδί. Έψαξα πληροφορίες για το συγκεκριμένο, πράγματι τα παιχνίδια είχαν βγει πακέτο (7 είναι τελικά και τα 2 που τα έχω δει είναι πολύ ωραία, θα έλεγα) αλλά δεν ξέρω τόσο καιρό μετά αν θα ενεργοποιηθούν χωρίς πρόβλημα.

 

Λοιπόν, σε λίγο κληρώνει το Cat Lady, αμέσως μετά θα βάλω συμβολικά το ένα από τα 7 στο Steamgifts, link από εδώ, στο πολύ προσιτό επίπεδο του +1, και θα παρουσιάσω το πακέτο εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Giveway για το David κερδισε ο χρηστης με το username djal21 στο steamgifts. Εχω πατησει να του σταλει το παιχνιδι ως gift απο χτες αλλα δεν το εχει λαβει αν και πριν λιγες ωρες ηταν online. djal21 (δεν ξερω το username σου στο insomnia ) επικοινωνησε με π.μ. να συννενοηθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Snoob καλο στην κοινοτητα κ προσφορα κανεις,οτι κ να παει στραβα δν μπορει να σου πει κανεις τιποτα.

Εγω θα προτινα να χωρισεις τα 7 σε 1-1 κ να τα βαλεις...Ετσι θα προσφερεις σε περισσοτερους...

 

οπως κ εγω προσφερω,χωρις να μπορω να συμμετεχω στους διαγωνισμους λογω value,αλλα προσφερουμε στην κοινοτητα νομιζω ετσι...

 

Αντε τυχεροι παρτε-παρτε αφου μπορειτε...εμενα λεει ακομα 95$ αν κ χθες εκανα 2 αγορες..cs:go/dead effect...WTF...

Απο οτι εχω καταλαβει μετραει οπως θελει...δλδ διαβαζει οτι ειναι αγορασμενο απο steam.store κ το μετραει στο value.Γτ εμενα πηγε στα 95$ αφου ενεργοποιησα 2 κλειδια απο φιλος που μου εδωσαν.(αγορασμενα απο steam.store).

 

Aντε να φτασουμε κ εμεις οι 'φτωχοι' στα 100$ να δουμε κανα διαγωνισμ.(ετσι εμπειρικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω που μπορω δεν εχω μπει σε κανεναν ακομα επειδη δεν εχω δει καποιο game που να με ενδιαφερει οποτε δεν θελω να το στερησω απο καποιον που το θελει πραγματικα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Giveway για το David κερδισε ο χρηστης με το username djal21 στο steamgifts. Εχω πατησει να του σταλει το παιχνιδι ως gift απο χτες αλλα δεν το εχει λαβει αν και πριν λιγες ωρες ηταν online. djal21 (δεν ξερω το username σου στο insomnia ) επικοινωνησε με π.μ. να συννενοηθουμε.

jason δεν ελαβα κατι, αλλα δεν ξερω αν δεν βλεπω εγω κατι στο steamgifts γιατι ειμαι ολιγον noob

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι εχω καταλαβει μετραει οπως θελει...δλδ διαβαζει οτι ειναι αγορασμενο απο steam.store κ το μετραει στο value.

 

 

Δεν ισχύει αυτό! Έμένα τα περισσότερα game που έχω είναι είτε απο bundle ή αγορασμένα από αλλού και τα αναγνωρίζει μια χαρά το account. Απο το store παίζει να έχω αγοράσει μόνο 1 game για να το ενεργοποιήσω και σίγουρα δεν κόστιζε 100$!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Από τώρα και για τις επόμενες 15 ώρες: ένα κλειδί για τα εξής παιχνίδια:

 

Sam & Max: The Devil's Playhouse 

Wallace & Gromit's Grand Adventures

Back to the Future: The Game

Hector: Badge of Carnage

Puzzle Agent

Puzzle Agent 2

Poker Night at the Inventory

 

signature.png

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

signature.png

Νικητής για το Cognition ήταν ο tilemmpon. Δεν είμαι σίγουρος ποιός χρήστης του insomnia είναι, αλλά συγχαρητήρια και καλό παιχνίδι.

Το κλειδί το έστειλα μέσω του steamgifts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικητής για το Cognition ήταν ο tilemmpon. Δεν είμαι σίγουρος ποιός χρήστης του insomnia είναι, αλλά συγχαρητήρια και καλό παιχνίδι.

Το κλειδί το έστειλα μέσω του steamgifts.

 

Εγώ είμαι αυτός... απλά δεν έχω ίδιο όνομα στο insomnia :-D . Ευχαριστώ θα μπω να το κοιτάξω.

 

Edit: το έλαβα και επιβεβαίωσα και την λήψη του στο steamgifts. Ευχαριστώ και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τώρα και για τις επόμενες 15 ώρες: ένα κλειδί για τα εξής παιχνίδια:

 

Sam & Max: The Devil's Playhouse 

Wallace & Gromit's Grand Adventures

Back to the Future: The Game

Hector: Badge of Carnage

Puzzle Agent

Puzzle Agent 2

Poker Night at the Inventory

 

signature.png

 

Eυχαριστούμε!!!

Το πακέτο έχει 3 πάρα πολύ δυνατά παιχνίδια και μια παιχνιδάρα, το Back to the Future!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...