Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Δεν την έχω ξανακάνει τη διαδικασία και δεν δείχνει όσο airtight θα ήθελα να είναι, αλλά what the heck, ας δούμε πως θα πάει....

signature.png 

Λήγει Σάββατο απόγευμα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με invitation που επιχείρησα πρώτη φορά κι εγώ, καλά πήγε, λογικός αριθμός ανθρώπων μαζεύτηκε και όσοι άφησαν μήνυμα τους ξέρω ή τους συνέδεσα με μέλη εδώ.

 

Να κάνει κάποιος μπαγαποντιά, δεν το αποκλείω, τι να πω. Εντάξει, στα ελεύθερα γίνεται χαμός, είδα 2-3 που υπάρχουν στη wishlist μου και μαζεύονται εκατοντάδες, τρέχα-γύρευε δηλαδή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις αλλα groups με λιγα ατομα να μαζευουμε keys και να τα φερνουμε εδω?

Να ξέρεις ότι κάτι τέτοιο είναι αντίθετο με τους όρους χρήσης του steamgifts. Απλά στο λέω να το ξέρεις...

Πρέπει να παιχνίδια που κερδίζεις να τα ενεργοποιείς εσύ στον λογαριασμό που τα κέρδισες.

 

 

Δεν την έχω ξανακάνει τη διαδικασία και δεν δείχνει όσο airtight θα ήθελα να είναι, αλλά what the heck, ας δούμε πως θα πάει....

 

Λήγει Σάββατο απόγευμα.

Αφού είσαι mod του insomnia και είδα ότι υπάρχουν και άλλοι Mod εδώ μέσα...

γιατί δεν κάνετε ένα steam γκρουπ Π.χ insomnia steamgifts που να είναι κλειδωμένο και να μπαίνουμε μόνο όσοι είμαστε μέλη του φόρουμ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1) Knightshift
2) Commander - Conquest Of The Americas

3) 3x invite codes για World of Tanks

4) Litil Divil

HOTS beta-key(ανταλλαγη)

 

Εχουν μεινει αυτα απο εμενα.

Επεξ/σία από propatzis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Knightshift

Knights and Merchants HD

Commander - Conquest Of The Americas

 

HOTS beta-key(ανταλλαγη)

 

Εχουν μεινει αυτα απο εμενα.Τα 3 πρωτα τα δινω ετσι,εκτος κ αν θελει καποιος ανταλλαγη.

 

Can i have Knights and Merchants please?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αφού είσαι mod του insomnia και είδα ότι υπάρχουν και άλλοι Mod εδώ μέσα...

γιατί δεν κάνετε ένα steam γκρουπ Π.χ insomnia steamgifts που να είναι κλειδωμένο και να μπαίνουμε μόνο όσοι είμαστε μέλη του φόρουμ;

Γιατί, ενώ είναι καλή ιδέα, υπάρχει ήδη group για το insomnia στο Steam όπου θα μπορούσε να γίνεται αυτό, απλά όχι από moderators (όχι στην τρέχουσα φάση), και προσωπικά μιλώντας δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο θέλω ή έχω χρόνο για το overhead του επιπρόσθετου moderation (έλεγχος ποιος είναι μέλος του forum και ποιος όχι, πρόσθετα παράπονα) σε ένα ενδεχόμενο κλειστό Steam group.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, ενώ είναι καλή ιδέα, υπάρχει ήδη group για το insomnia στο Steam όπου θα μπορούσε να γίνεται αυτό, απλά όχι από moderators (όχι στην τρέχουσα φάση), και προσωπικά μιλώντας δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο θέλω ή έχω χρόνο για το overhead του επιπρόσθετου moderation (έλεγχος ποιος είναι μέλος του forum και ποιος όχι, πρόσθετα παράπονα) σε ένα ενδεχόμενο κλειστό Steam group.

 

Επιβεβαιώνω πως χρειάζεται αρκετός χρόνος , το έκανα για κάποιο διάστημα παρέα με ένα φίλο Καναδό. Είναι σχεδόν ψυχοφθόρο, σοβαρό drawback. :unsure:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...