Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πώς λειτουργούν τα invites; Δε θέλω να πάρουν μέρος άσχετοι, προτιμώ μέλη του insomnia που ξέρω ότι έχουν μια παρουσία στην κοινότητα. Θα το άφηνα ανοιχτό για το group, αλλά διαβάζω πως έχουμε "εισβολείς".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 939
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λίγο πριν ανεβάσεις το παιχνίδι που θες να δωρίσεις στο κάτω μέρος επιλέγεις "invitation only". Όταν το κάνεις αυτό θα μπορούν να λάβουν μέρος μόνο όσοι έχουν το Link Που θα τους δώσεις.

 

Αν το βάλεις εδώ μέσα το Link θα μπορούν να μπούν μόνο όσοι το κλικάρουν από εδώ.

 

Εύκολο είναι.

 

 

P.S: Καλό θα ήταν να κάνουμε ένα κλειστό insomnia steamgift γκρουπ και να μπαίνουν μόνο όσοι κάνουν αίτηση και μιλάνε Ελληνικά τουλάχιστον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω κλειδάκια για τα

     

Cave Story+
Indie Game: The Movie 
Offspring Fling
The Basement Collection
 
Απο Steam
 
και το Populous για Origin. Όσοι πιστοί PM, first come first served
Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το url έχει ?gift= το παίρνει σαν κλειδί αν έχει ?download= πρέπει αναγκαστικά να επιλέξεις gift γιατί δε το δέχεται, αν είναι από τα τελευταία bundles μπορείς απλά να βάλεις το κλειδί κατευθείαν και όχι το λινκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχω κλειδάκια για τα

     

Cave Story+
Indie Game: The Movie 
Offspring Fling
The Basement Collection
 
Απο Steam
 
και το Populous για Origin. Όσοι πιστοί PM, first come first served

 

ευχαριστω φιλε.

Cave Story...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So wait 

 

Πως μετραει το steamgifts το value κ λεει οτι εγω πχ εχω account με value 98$ κ οταν βαζω το ID εδω λεει 186$ total value κ 56$ after sales? Πως γινεται να ειναι 3 διαφορετικα νουμερα στον ιδιο αριθμο παιχνιδιων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So wait 

 

Πως μετραει το steamgifts το value κ λεει οτι εγω πχ εχω account με value 98$ κ οταν βαζω το ID εδω λεει 186$ total value κ 56$ after sales? Πως γινεται να ειναι 3 διαφορετικα νουμερα στον ιδιο αριθμο παιχνιδιων?

Κάποια παιχνίδια που δίνονταν free ή σε bundle δεν τα μετράει καθόλου ή τα μετράει για λιγότερο από την κανονική τιμή τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οπως εκανε κ ο συμφορουμιτης pappous,αν εχουν κ θελουν κ αλλα παιδια ας βοηθησουν κ εμας που δν εχουμε το καταλληλο value.

εχω κ εγω καποια κλειδακια απο τα εξης: (απλα δν θυμαμαι αν ισχυουν).οποιος θελει καποιο pm.

 

East India Company Gold Edition

Knightshift

Knights and Merchants HD

 Pirates of Black Cove

 Commander - Conquest Of The Americas

Two Worlds - Game of the Year Edition

 

***(επισης εχω και ενα κλειδι για το Heroes of the Storm,αλλα αυτο το ανταλλαζω).
 

Επεξ/σία από propatzis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...