Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο κι από μένα για την προσπάθεια. Εγω πάντως παιδιά δεν συμμετέχω στα giveaways γιατί

 

α) έχω καμια 100στή παιχνίδια που ούτε τα έχω ξεκινήσει -hoarder for the win! :P

β) για προσωπικούς λόγους δεν θέλω να "δώσω" τον βασικό λογαριασμό μου στο steam. Μάλλον θα πω στον ανηψιό μου να ασχοληθεί αν και δεν είναι μέλος στο insomnia (το οποίο μάλλον τιμωρείται με 15 μέρες infraction στον θείο pigeon :D)

 

 

Τα δικά μου είναι από humblebundle. Μου έχουν περισσέψει ένα απιθανικομμύριο κλειδιά και δεν μου πάει η καρδιά να πουλήσω παιχνίδια που έχω πάρει από φιλανθρωπίες, όπως κάνουν κάτι άλλα ζαβά. Οπότε τα μοιράζω.

 

Αυτό λες μόνο; Εδώ μαζεύουν κλειδιά από giveaways (multiple emails) και τα πουλάνε αφού κλείσει το giveaway.

Η απόλυτη ξεφτίλα. :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εγω γραφτηκα στην ομαδα στο steam...μετα τι πρεπει να κανω?αν μπορει καποιος ας βαλει ακριβως τα βηματα για καποιους ασχετους σαν εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να συνδεθείς μέσω στο steam μέσω του steamgifts. Εμένα πάντως δεν με αφήνει να πάρω μέρος γιατί θέλει ο λογαριασμός σου να έχει αξία πάνω απο 100$...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να συνδεθείς μέσω στο steam μέσω του steamgifts. Εμένα πάντως δεν με αφήνει να πάρω μέρος γιατί θέλει ο λογαριασμός σου να έχει αξία πάνω απο 100$...

100???aaaaa οκκκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πρέπει να γίνει από εδώ και εμπρός(Invite only) μέχρι τώρα 2 νικητές  είναι εντελώς άσχετοι με εμάς εδώ ...ένας Κινέζος νομίζω και ένας Πολωνός  και καλά είναι να είναι μόνο αυτοί αλλά σε λίγο βλέπω να την κάνουν προς τα δω και άλλοι από αυτούς μιας και βλέπουν λίγο κόσμο ) 

 

έχω και αυτά τα κουπόνια free αν τα θέλει κανείς :

 

-50% έκπτωση στο Girls Like Robots. (25/2 end)

-66% έκπτωση στο Awesomenauts.    (25/2 end) 

-75% έκπτωση στο RIP.

-66% έκπτωση στο Oozi: Earth Adventure.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...