Προς το περιεχόμενο

Διάφορα giveaways και gifts για παιχνίδια


ReaperX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασχολειται κανεις με Mann Co Keys?

Θελω να παρω το HB x2 (ενα για μενα και ενα για giveaway εδω).

Ρωταω επειδη αυτη τη στιγμη συμφερει 1key για 2bundles λογω αυξησης της τιμης τους.

 

 

 

 

ΥΓ

Ισως να ρωταω σε λαθος θεμα not sure though.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jay451 won ibb & obb.

 

Γιατί έχω την εντύπωση ότι δεν είναι από εδώ γύρω ο νικητής?

 

Πολλά άτομα απο το steamgifts ψάχνουν ομάδες, με λίγα entries, & γίνονται μέλη για να έχουν περισσότερες πιθανότητες.

Θα είμαι ψεύτης αν πω, πως δεν το είχα κάνει και εγώ.

Π.χ στο δικό μου gift υπήρχε άτομο απο τη China

i7killpii

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον έχω πάρει πρέφα και εγώ τον κινεζο αλλά τι να κάνουμε, από την στιγμή που το γκρουπ στο steam είναι ανοιχτό θα έχουμε και "κατασκόπους" υπάρχει και η λύση του invite(όταν δημιουργείς το giveaway) βέβαια, αλλά δε ξέρω αν μετά μοιραζεις λινκ ή επιλέγεις ένα ένα τα άτομα που θες να λάβουν μέρος. Αν γίνεται μέσω λινκ θα μπορούμε να το ποσταρουμε εδώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με private giveaway πρέπει να έχει απλά το link κάποιος για να μπει αλλά δεν μπορείς να το περιορίσεις σε συγκεκριμένο Steam group. Πιστεύω βολεύω καλύτερα έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον έχω πάρει πρέφα και εγώ τον κινεζο αλλά τι να κάνουμε, από την στιγμή που το γκρουπ στο steam είναι ανοιχτό θα έχουμε και "κατασκόπους" υπάρχει και η λύση του invite(όταν δημιουργείς το giveaway) βέβαια, αλλά δε ξέρω αν μετά μοιραζεις λινκ ή επιλέγεις ένα ένα τα άτομα που θες να λάβουν μέρος. Αν γίνεται μέσω λινκ θα μπορούμε να το ποσταρουμε εδώ.

Με private απλώς μοιράζεις το link σε όσα άτομα θέλεις εσύ. Οπότε το δημιουργείς και το ποστάρεις εδώ, και όσοι το δούνε μπορούν να μπούν.

Το θέμα είναι οτι ο οποιοσδήποτε μπορεί να μοιράσει το link σου σε "τρίτους".

 

υγ : κοζανίτης κι εσύ? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορία. Ολοι εσείς που χαρίζετε κλειδιά που τα βρίσκετε όλα αυτά? Απο bundles παίρνεται ενα για σας και σας δίνουν και κάποια ακόμα για να τα μοιράσετε? ή είναι παιχνίδια που τα δίνετε απο την βιβλιοθήκη σας και μετά δεν τα έχετε εσείς? Τι ακριβώς παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει προς το παρόν παλεύεται στο γκρουπάκι, μη μαζευτούν πολλά σουρδοντάμαρα μόνο :-)

 

Δεν υπάρχει κάτι σαν admin ή group leader που μπορεί να πετάξει άτομα έξω? Δεν έχω συμμετάσχει σε giveaway αλλά φαίνεται άδικο να παίρνουν μέρος άκυρα άτομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω μια απορία. Ολοι εσείς που χαρίζετε κλειδιά που τα βρίσκετε όλα αυτά? Απο bundles παίρνεται ενα για σας και σας δίνουν και κάποια ακόμα για να τα μοιράσετε? ή είναι παιχνίδια που τα δίνετε απο την βιβλιοθήκη σας και μετά δεν τα έχετε εσείς? Τι ακριβώς παίζει?

 

Τα δικά μου είναι από humblebundle. Μου έχουν περισσέψει ένα απιθανικομμύριο κλειδιά και δεν μου πάει η καρδιά να πουλήσω παιχνίδια που έχω πάρει από φιλανθρωπίες, όπως κάνουν κάτι άλλα ζαβά.

 

Οπότε τα μοιράζω.

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...