Προς το περιεχόμενο

Compact μεχρι 100 Ευρω


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα αλανια, χρειαζομαι μια compact καλη μεχρι 100 ευρω...εχω ψαξει και βρηκα μια Canon Ixus155...Την προτείνετε;;;Εκτος απο αυτη ποια αλλη μπορω να παρω;;χρειαζομαι και φωτογραφιες αλλα λιγο πιο πολυ βιντεο καλο...δε θελω ομως βιντεοκαμερα...μια compact μεχρι 100 ευρω;;;Ακουω προτασεις...Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να σε δυσαρεστήσω αλλά από compact ότι κι αν πάρεις την ίδια (χάλια) ποιότητα θα έχεις.

Αν επιμένεις σε compact, βάλε Link.png Site: εδώ  στην αναζήτηση τις υποψήφιες σου και δες στα samples δείγματα φωτογραφιών τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειδα...καλες μου φαινονται της ixus150 και της 155...Φιλε πες μου εσυ τι προτεινεις απο compact με καλη φωτογραφια και καλο βιντεο.....ασχετα απο τα 100 ευρω...στειλε μου μερικα λινκ αν θες...

Επεξ/σία από Unforgiven21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία να ψάχνω φωτογραφικές. Στο google θα βρεις γνώμες και δοκιμαστικά (reviews) για όποια μηχανή θες, ώστε να αποφασίσεις ποια είναι η καλύτερη για σένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ αν δε μπορεις ας μη συμμετεχεις στο θεμα...γιατι το φορουμ ειναι για βοηθεια οχι για να λεμε αποψεις..ποσο μαλλον σ αυτοτο θεμα που το εχω ανοιξει μονο και μονο για βοηθεια...παιδια ας με βοηθησει καποιος αλλος παρακαλω...ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λόγος που συμμετείχα ήταν για να σου υποδείξω εκείνο το site (σε περίπτωση που δεν το γνώριζες) ώστε να δεις πραγματικά δείγματα από διάφορες φωτογραφικές

 

Ηρέμησε και καλή αναζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την Sony wx80 και ειναι πολυ καλή μηχανη. Την πηρα στα 109€ αλλά επειδη ειναι μοντελο του 2013, δεν εχει μεινει πολυ στοκ πια και ανεβηκε η τιμη. Ψαξε amazon μερια μηπως τη βρεις φθηνα.

Αλλιως η canon που ανεφερες ειναι αρκετα καλη. Μερικες ακομα προτασεις παρακατω.

 

http://www.skroutz.gr/s/2824423/Canon-PowerShot-A3500-IS.html

http://www.skroutz.gr/s/4333863/Sony-Cyber-shot-W830.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...