Προς το περιεχόμενο

ποια βιντεοκαμερα να παρω? max400 ευρω


arma1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα, οτι λεει ο τιτλος, για οικογενειακη χρηση ,θελω να παρω κατι καλο ,ποια ειναι η αποψη σας? τι να προσεξω? εχετε καποια κατα νου? θελω καποια που να τ αξιζει τα λεφτα της, οποιος ειναι γνωστης ας μου πει δυο πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες σκετη βιντεοκαμερα?

μπορεις να παρεις μια DSLR για να βγαζεις και καλες φωτογραφιες.

Σαν ποια δηλαδή; θέλω να τραβάει ποιοτικό βίντεο, τώρα αν βγάζει και καλές φώτο ακόμη καλύτερα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παρε μια mirrorless θα σε βολεψει λογω μεγεθους πιο πολυ.

 

σου προτεινω την πρωτη στα 377 ευρω

http://www.skroutz.gr/c/434/dslr-mirrorless.html?from=most-popular&keyphrase=nx300

 

οτι καλυτερο στα λεφτα της,πολυ καλες φωτο και βιντεο 1080p 60fps!

Bεβαια να ξερεις συνεχομενο βιντεο τραβαει μεχρι 30 λεπτα αλλα δεν πιστευω να χρειαζεσαι παραπανω.

Επεξ/σία από parlapipas25
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοεις τις αξιολογησεις στου σκρουτζ μην δινεις πολυ βαση..

Μια ερευνα στο ιντερνετ να κανεις θα σε πεισει.

Εγω παντως που την εχω δεν εχω παρατηρησει καποιο προβλημα και ειμαι ευχαριστημενος.

Και να ξερεις αλλες μηχανες στην ιδια κατηγορια με την συγκεκριμενη ειναι πολυ ακριβοτερες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι γι αυτες τις αξιολογησεις λεω, καλη η προταση σου , αφου δε βλεπω αλλες προτασεις μαλλον θα κινηθω προς αυτην, σ ευχαριστω για τον χρονο σου και την βοηθεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα :-)

Και εγω σαν και εσενα ξεκινησα ψαχνοντας καθαρα βιντεοκαμερα αλλα μετα απο ερευνα και ερωτησεις που εκανα και λογω οτι δεν ειχα καποια φωτογραφικη περαν του κινητου τελικα κατεληξα στην αγορα της nx300.

 

Και απο τα βιντεακια κατεληξα να εχω μπει στο τρυπακι της φωτογραφιας και να επεξεργασω φωτο μιας και σου δινει δωρο το lightroom που ειναι προγραμμα επεξεργασιας φωτογραφιων και γενικα ολο αυτο το σκηνικο ειναι πολυ ενδιαφερον.

Χρονο να χεις.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...