Προς το περιεχόμενο

EPSON EXPRESSION PREMIUM XP-510 WIFI και άλλες ερωτήσεις


NUKE2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας. Θέλω να πάρω έναν εκτυπωτή για το σπίτι. 

 

Σε γενικές γραμμές δε με ενδιαφέρουν φωτογραφίες. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις αν θέω να εκτυπώσω κάποια μέρα κάτι

 

Μπορεί να εκτυπώνω μερικές σελίδες τη μέρα αλλά μπορεί να τον αφήσω και 15 μέρες χωρίς εκτύπωση.

 

Τον χρειάζομαι κυρίως για draft εκτυπώσεις για τίποτα πρόχειρες σημειώσεις που θέλω να έχω μαζί μου.

 

Καμοιά φορα ίσως να θέλω να εκτυπώσω 200 σελίδες pdf

 

Μελάνια θέλω να  παίρνει φτηνά απο ebay. Εχω ακούσει ότι κάποιοι δεν δέχονται όμως τέτοια μελάνια.

 

Τι διαφορές έχει η σειρά expression από την σειρά workforce? Είχα δει τον wf-2510 αλλά είναι αρκετά ακριβος στην Ελλάδα.

 

Καμοιά σελίδα απο εξωτερικό να στέλνει πολυμηχανήματα στην ελλάδα?

 

Καμοιά άλλη ιδέα γύρω στα 70-80 ευρώ?

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειδα και τον Canon MG5650 στα 90 ευρώ. Καμοιά ιδέα για αυτόν?

 

Ποια η διαφορα του από τον MG5550 που είναι φθηνότερος? Με τρελένει που κάθε εταιρεία έχει 10 διαφορετικά νούμερα στα ίδια περίπου χρήματα και δεν μπορώ να καταλάβω τις διαφορές τους....

Επεξ/σία από NUKE2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειδα και τον Canon MG5650 στα 90 ευρώ. Καμοιά ιδέα για αυτόν?

 

Ποια η διαφορα του από τον MG5550 που είναι φθηνότερος? Με τρελένει που κάθε εταιρεία έχει 10 διαφορετικά νούμερα στα ίδια περίπου χρήματα και δεν μπορώ να καταλάβω τις διαφορές τους....

Ο 5650 ειναι το καινουργιο μοντελο της ,για αυτο και η διαφορα τιμης με το περσινο μοντελο 5550

Και στους νεους τροπους επικοινωνιας με διαφορες συσκευες(near field connectivity)

Επεξ/σία από dobro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο 5650 ειναι το καινουργιο μοντελο της ,για αυτο και η διαφορα τιμης με το περσινο μοντελο 5550

Και στους νεους τροπους επικοινωνιας με διαφορες συσκευες(near field connectivity)

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Άρα δεν είναι και κάποια σπουδαία διαφορά από ότι καταλαβαίνω. 

 

Όπως το βλέπω καλύτερα θα ήταν να πάρω τον 5550.  Και το βασικό ερώτημα είναι θα δέχετε μελάνια από ebay?

 

Τελείως υποκειμενικά ποια είναι η άποψη σου για πολυμηχανήματα σε αυτά τα χρήματα (60-90)? Έχω καταλάβει μέχρι τώρα ότι αν δεν κάνεις σχεδόν καθημερινή εκτύπωση δεν πας σε Epson..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση.

 

Άρα δεν είναι και κάποια σπουδαία διαφορά από ότι καταλαβαίνω. 

 

Όπως το βλέπω καλύτερα θα ήταν να πάρω τον 5550.  Και το βασικό ερώτημα είναι θα δέχετε μελάνια από ebay?

 

Τελείως υποκειμενικά ποια είναι η άποψη σου για πολυμηχανήματα σε αυτά τα χρήματα (60-90)? Έχω καταλάβει μέχρι τώρα ότι αν δεν κάνεις σχεδόν καθημερινή εκτύπωση δεν πας σε Epson..

ναι , στην τελευταια ερωτηση σου,μπουκωνουν οι κεφαλες των.Ο 5550 για την δουλεια που θελεις, ειναι μια χαρα.

Δεν χρειαζεσε μελάνια από ebay,αφου απο 3,4€ ξεκινανε τα συμβατα εδω

http://www.skroutz.gr/c/925/compatible-inkjet-symvata.html?keyphrase=canon+mg5550

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...