Προς το περιεχόμενο

HP Officejet 4500g-m Πρόβλημα με Drivers


Voorhees

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα

Χτές αγόρασα μια μητρική(Asrock D1800m) και ενώ όλα είναι εντάξει όταν προσπαθώ βάλω το πρόγραμμα οδήγησης του εκτυπωτη(HP Officejet 4500g-m) μου βγάζει το παρακάτω:

 

Αυτό το σύστημα δεν πληρεί μια ή περισσότερες απο τις ελάχιστες απαιτήσεις για την εγκατάσταση αυτού του προϊόντος. Δεν είναι δυνατόν να συνεχιστεί η εγκατάσταση.

Λεπτομέρειες και οδηγίες:

Αυτός ο υπολογιστής δεν έχει την απαραίτητη υποστήριξη λογισμικού USB για να επιτραπεί η ολοκλήρωση εγκατάστασης USB.

Δεν είναι δυνατό να συνεχιστεί η εγκατάσταση εως οτου αυτό επιλυθεί.

 

Να πω πως λειτουργούσε κανονικά με το παλιό σύστημα μόνο που κάικε το τροφοδοτικό και μαζί μ' εκείνο και η μητρική οπότε....

Να πω επίσης οτι στην αρχή είχα βάλει τους drivers που έδινε η asrock γι' αυτό το mobo. Μετά οταν είδα αυτό το μνμ έβαλα στα καπάκια αυτούς απο το cd αλλά και πάλι το ίδιο μνμ.

 

Επίσης μαζί με αυτό που δε ξερω απο που είναι έχω κι άλλο ένα θέμα, δείτε παρακάτω: Asrock D1800m και θέμα με σκληρό δίσκο

Επεξ/σία από Voorhees
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έκανα format καθώς άλλαξα σκληρό δίσκο και  έχω περάσει τους drivers για τα usb, έχω windows 7 SP1 με εγκατεστημένες όλες τις διαθέσιμες ενημερώσεις. Τα μηνύματα που μου βγάζει είναι:

tafawsh41

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...