Προς το περιεχόμενο

OS X Yosemite


Gi0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 560
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απαραδεκτο για μενα το yosemite δουλειες του κωλου να χαμε να λεγαμε. το εχω τρεξει σε 3 μηχανηματα σε ενα mac book pro 09 καπως παει εκει και σε 2 μακ μινι ενα του 2010 και το καινουργιο που πηρα το τωρα το απλο.

απλες δουλειες κανω εχω ανοιχτο ενα μειλ ενα chrome και το spotify και σερνεται ολο wheel of death mε βγαζει κολαει ακομη και στο γραψιμο κειμενου πηρα στην αππλε το ψαξαμε δεν εγινε τιποτα η τυπισα απο την υποστηριξη μου ειπε περιμενετε για την αναβαθμιση αντε να δουμε.

οσο για το οτι μερικοι βαζουν ssd και ραμ αβερτα για να το τρεξουν δε μου λεει τιποτα δεν ειναι pc εδω υπαρχουν 5 10 στανταρ μηχανηματα απο μαμα που θα επρεπε να τρεχουν χωρις μοντες εγω για αυτο πληρωνω για να εχω ενα σιγουρο υπολογιστη χωρις να ψαχνομαι να το κανω να δουλευει.

σαν μηχανηματα γ@μ@νε intel επεξεργαστες και γενικα πολυ καλα υποσυστηματα και επιδοσεις τωρα το χω σε αναλυση 4κ αλλα τι το θελουν και καθε χρονο βγαζουν λειτουργικο.

εντωμεταξυ τι ρετινα και μ@λ@κιες οταν το βαλα στην νεα οθονη στις υψηλες αναλυσεις δεν υπαρχει τροπος να μεγαλωσεις τη γραμματοσειρα και κουμπια και τετοια και θελουν να βγαλουν και imac σε 5κ δηλαδη ελεος

Επεξ/σία από Runner25
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μου τη δίνει και κάτι ακόμη στα yosi. 

 

το γεγονός οτι πρέπει να κάνω κλικ στην εκκίνηση το κουτάκι του λογαριασμού μου .

 

Επίσης για να το βρώ με το klik καμια φορά κάνω 2-3 αποτυχημένα κλικ. Ειναι σπαστικό. Συμβαίνει σε κανένα άλλο το ίδιο;

 

Ειμαι με mackbook pro mid 2010.

Επεξ/σία από Prof_Chaos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξυ τι ρετινα και μ@λ@κιες οταν το βαλα στην νεα οθονη στις υψηλες αναλυσεις δεν υπαρχει τροπος να μεγαλωσεις τη γραμματοσειρα και κουμπια και τετοια και θελουν να βγαλουν και imac σε 5κ δηλαδη ελεος

Δες Link.png Site: εδώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θα γίνει θα βγάλει κανα update να μαζέψει το χάλι;

και αν ναι τι αλλαγές θα κάνει; στο 10.10.2 για να το μαζέψει;

εδώ βλέπω κάνει focus στο wifi και στο Mail.
ρε μας δουλευουν ; τον πάτο τους μέσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έβαλα και εγώ.

Το μόνο πρόβλημα που είχα στην προηγούμενη version ήταν κάποια κολλήματα στον Safari.

Λογικά μετά από καμιά εβδομάδα χρήσης θα μπορώ να πω με σιγουριά αν διορθώθηκε το πρόβλημα αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...