Προς το περιεχόμενο

τί σκέφτεστε όταν είστε στο κρεβάτι με μια γυναίκα;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κοιτάζοντας αυτό

https://www.youtube.com/watch?v=yLYRen-A55c

(είναι στα γαλλικά αλλά θα το καταλάβετε)

 

αναρωτήθηκα αν τελικά όταν κάνετε έρωτα με μια γυναίκα σκέφτεστε άλλα πράγματα, άλλες γυναίκες ή σκηνές που σας εξιτάρουν ερωτικά.

 

έχω ακούσει και από φίλους διάφορα όπως να σκέφτοναι διάσημες... βλ Ελένη Μενεγάκη, ή κάποια ερωτική σκηνή από ταινία...

 

να είστε ειλικρινείς

Bρηκες το καταλληλο φορουμ να ρωτησεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Μόνο αν δεν έχω όρεξη είναι κενό το μυαλό μου ή θα σκέφτομαι άσχετα πράγματα. Πότε άλλη !

 

ναι ε? μπορείτε να σκέφτεστε κι εσείς άσχετα πράγματα εκείνη την ώρα?

δε σας ειχα ικανούς

Bρηκες το καταλληλο φορουμ να ρωτησεις...

γιατί μια χαρά μου απάντησαν τα παληκάρια.

 

ίσα ίσα που μου είπαν ότι "οοοοχι καριολάκι δε σκεφτόμαστε άλλες ":)  ότι ακριβώ ήθελα να ακούσω δηλαδή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ναι ε? μπορείτε να σκέφτεστε κι εσείς άσχετα πράγματα εκείνη την ώρα?'

δε σας ειχα ικανούς

 

Γιατί όχι; Νομίζω ο περισσότερος κόσμος το έχει κάνει. Απλά οι γυναίκες έρχονται περισσότερο σε αυτή τη θέση γιατί οι άντρες έχουν συχνότερες ορμές. Εσείς κατά κάποιο τρόπο είστε υποχρεωμένες ή αν θες εξαναγκασμενες να υποκυψετε, διαφορετικά θα μας χάσετε. Επεξ/σία από johnkal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί μια χαρά μου απάντησαν τα παληκάρια.

 

ίσα ίσα που μου είπαν ότι "οοοοχι καριολάκι δε σκεφτόμαστε άλλες ":)  ότι ακριβώ ήθελα να ακούσω δηλαδή

H πρωτη ερωτηση που επρεπε να κανεις στους μισους απο οσους απαντησαν ειναι αν εχουν κανει σχεση. Και οχι τι φαντασιωνονται στην περιπτωση που θα ειχαν σχεση και θα φτανανε και ως το κρεβατι :P Τωρα σου απαντανε βαση εμπειριων με την Μαρια την παλαμη .

 

 

Στο συγκεκριμενο φορουμ παντα.

 

 

 

 

 

In other news, η απαντηση που εδωσε ο Mau Maus με βρισκει αρκετα συμφωνο παροτι δοσμενη με λιγο υπερβολικο τροπο. Ητοι, σε μακροχρονια σχεση υπαρχουν φασεις που το μυαλο πρεπει να ταξιδεψει (και ταξιδευει) αλλου . Και δεν ειναι σωνει και καλα κακο, στο τελος παλι κερδισμενοι ειναι και οι 2 :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ε? μπορείτε να σκέφτεστε κι εσείς άσχετα πράγματα εκείνη την ώρα?

δε σας ειχα ικανούς

 

 

Γιατι οχι ? Το αυριανο στοιχημα ας πουμε.

Oταν πεφτει ο ρυθμος , νεκρωνει θα ελεγα για μερικα δευτερολεπτα, και ξαφνικα ανεβαινει ... ε δεν ειναι απαραιτητα καποια τεχνικη ουτε φταιει η κουραση.Να εισαι υποψιασμενη.Εκει η γυναικα οφειλει , αν θελει να διατηρησει το παθος στην σχεση της, να σταματησει να πλησιασει  περσσοτερο (συναισθηματικα εννοω) τον συντροφο της και να τον ρωτησει τι τον προβληματιζει.Και να δειξει κατανοηση αν δεχθει καποια αποτομη μονολεκτικη απαντηση οπως ''παρτα''. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω πάει με καμία ακόμα και δεν ντρέπομαι που το λέω!

Απο μενα συνχαρητήρια χωρις ιχνος ειρωνιας ! μπραβο σου πιτσιρικο που εισαι ειλικρινης, και  ασε τους φιλους σου να εχουν πηδηξει 'και καλα' το μισο σχολειο  .. 

Γιατι οχι ? Το αυριανο στοιχημα ας πουμε.

Oταν πεφτει ο ρυθμος , νεκρωνει θα ελεγα για μερικα δευτερολεπτα, και ξαφνικα ανεβαινει ... ε δεν ειναι απαραιτητα καποια τεχνικη ουτε φταιει η κουραση.Να εισαι υποψιασμενη.Εκει η γυναικα οφειλει , αν θελει να διατηρησει το παθος στην σχεση της, να σταματησει να πλησιασει  περσσοτερο (συναισθηματικα εννοω) τον συντροφο της και να τον ρωτησει τι τον προβληματιζει

τι δηλαδη  ,  να του δωσει κανα σιγουρακι?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.

-Ξερεις Τακη τι σκεφτομουνα οση ωρα καναμε σεξ ?  Εκεινος ο αρρενωπος  γεροδεμενος  επιθετικος που παιζει στην... ? 

 

-Ναιιι....??? 

 

-Νομιζω οτι καπου διαβασα οτι ειναι ντεφορμε τις τελευταιες αγωνιστικες..Καλυτερα να το παιξεις Χ

 

:-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισαι με την σχεση σου των 10χρονων στο κρεβατι, τοτε σκεφτεσαι καμμια καυλιτσα για να τελειωσεις γρηγορα !

αν εισαι με καμμια καυλιτσα στο κρεβατι, τοτε σκεφτεσαι την σχεση σου των 10 χρονων για να ΜΗΝ τελειωσεις γρηγορα !

τοσο απλο ..

 

Εσύ για τέτοια είσαι

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...