Προς το περιεχόμενο

τί σκέφτεστε όταν είστε στο κρεβάτι με μια γυναίκα;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πως την κατάφερα και μου έκατσε πάλι ;

Σκέφτομαι....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οτι για να το βλεπεις σαν αθλο πρεπει να ειναι λιγακι δυσκολα τα πραγματα φιλος ..

πλακα κανω ε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω καμια φορά φρικάρω στη σκέψη να σκέφτομαι την άλληνα να σκέφτεται κάποιον άλλο αφου σκέφτομαι οτι η σκέψη της μπορεί να ειναι αυτή και να μην το ξέρω , πως μπορείς να ξέρεις τι σκέφτεται η άλληνα ?>
γουρλώνω τα μάτια και ουρλιάζω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτάζοντας αυτό

https://www.youtube.com/watch?v=yLYRen-A55c

(είναι στα γαλλικά αλλά θα το καταλάβετε)

 

αναρωτήθηκα αν τελικά όταν κάνετε έρωτα με μια γυναίκα σκέφτεστε άλλα πράγματα, άλλες γυναίκες ή σκηνές που σας εξιτάρουν ερωτικά.

 

έχω ακούσει και από φίλους διάφορα όπως να σκέφτοναι διάσημες... βλ Ελένη Μενεγάκη, ή κάποια ερωτική σκηνή από ταινία...

 

να είστε ειλικρινείς

 

Σοβαρά τώρα δε σκεφτομαι και πολύ εκείνη την ώρα, κοιτάζω να το απολαύσω μόνο...

 

Πάντως στάβι αν κατάλαβα καλά αυτό που λες ισχύει και παίζει πολύ κυρίως μεταξύ παντρεμένων/ζευγαριών που η σχέση τους έχει κουράσει και το σεξ έχει γίνει τυπική διαδικασία. Πάντως γενικά ο εγκέφαλος παίζει πολλά παιχνίδια και γι αυτό γίνεται όλο αυτό. Το καλό σεξ εξάλλου προυποθέτει φαντασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βιντεάκι που εβαλα όταν ξεκίνησα το τοπι το ειδες;

ο τυπος εχει στυτική δυσλειτουργία και για να φτιαχτει σκεφτεται οτιδήποτε και οποιαδήποτε άλλη πέρα από την ακοπέλα που έχει στο κρεβάτι του, αυτό ρώτησα, αν το κάνετε αυτό.

και να μου φαινεται περιεργο που ο άλλος σκέφτεται μια πολυ σοφτ σκηνή από εργο για να ερθει σε οργασμό όταν είναι σε φάση να κάνει σεξ και μάλιστα όχι με γυναίκα που είναι δέκα χρόνια μαζί... αλλά μόνο για λίγο καιρό, ακριβώς για να βγάλουν τα απωθημένα τους

 

Η απορία/περιέργεια είναι καλό πράγμα, και η ερώτηση/αναζήτηση είναι η καλύτερη "αντίδραση" όταν βρεθείς σε τέτοια θέση. Μπράβο σου με τη σειρά μου γι' αυτή την αντίδραση.

 

Βεβαίως αυτό είναι ένα ζήτημα άσχετο με το σχόλιό μου, το οποίο δεν έκανε quote το πρώτο σου ποστ και δεν αναφερόταν στο βιντεάκι που έβαλες εκεί.

 

όχι γιατί όταν μου λέει ο άλλος ότι για να τελείωσει ενώ έχει μπροστα του το μν σκέφτεται τη σκηνή από την ταινία που είδε πριν λίγο τον άλλον τον άσχετο να κουτουπώνει την άλλη σκέφτηκα ότι κάτι δε μου πάει καλά εδώ πέρα

 

ρε φίλε δεν φτιάχνεσαι που κάνεις έρωτα εσύ ο ιδιος και έχεις την κοπέλα μπροστα σου και φτιάχνεσαι με μια άσχετη σκηνή στην τηλέόραση με τον άσχετο που πάει με την άσχετη;

 

είσαι βλάκας και ανοργασμικός

 

Αναφερόταν σ' αυτό εδώ, το οποίο δεν είναι ούτε απορία, ούτε ερώτηση, αλλά απαγγελία ετυμηγορίας φυτρωμένης εκεί που δεν την έσπειραν.

 

Δεν είμαι σίγουρος λοιπόν αν εγώ δεν κατάλαβα τι σε προβληματίζει, ή αν εσύ δεν κατάλαβες τι είπες, ή ίσως αν συνέβη κάποιος συνδυασμός των παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντα σκέφτομαι την ίδια. Το τι ακριβώς εξαρτάται από το mood, με ποια είμαι και γιατί. Γενικά πάντα βρίσκω κάτι και φτιάχνω concept στο μυαλό μου. Πχ μια που χει βλακοφατσα σκέφτομαι πως την εκμεταλλευόμαι σεξουαλικά λόγο χαζομάρας της, μια με ξινό πρόσωπο ή/και χαρακτήρα κακίες, άλλη θα την θεοποιησω, άλλη αισθησιακά κτλ. Μόνο αν δεν έχω όρεξη είναι κενό το μυαλό μου ή θα σκέφτομαι άσχετα πράγματα. Πότε άλλη !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οτι για να το βλεπεις σαν αθλο πρεπει να ειναι λιγακι δυσκολα τα πραγματα φιλος ..

πλακα κανω ε :-)

Δεν είσαι παντρεμένος Έ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...