Προς το περιεχόμενο

τί σκέφτεστε όταν είστε στο κρεβάτι με μια γυναίκα;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εντάξει κάπως έτσι τα φανταζόμουν τα πράγματα

 

μια χαρά νορμάλ σας βρίσκω οκ

 

όχι γιατί όταν μου λέει ο άλλος ότι για να τελείωσει ενώ έχει μπροστα του το μν σκέφτεται τη σκηνή από την ταινία που είδε πριν λίγο τον άλλον τον άσχετο να κουτουπώνει την άλλη σκέφτηκα ότι κάτι δε μου πάει καλά εδώ πέρα

 

ρε φίλε δεν φτιάχνεσαι που κάνεις έρωτα εσύ ο ιδιος και έχεις την κοπέλα μπροστα σου και φτιάχνεσαι με μια άσχετη σκηνή στην τηλέόραση με τον άσχετο που πάει με την άσχετη;

 

είσαι βλάκας και ανοργασμικός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μια χαρά νορμάλ σας βρίσκω οκ

 

σορρυ κοπελια αλλα αν δε δοκιμασεις δε μπορεις να ξερεις αν ειμαστε μια χαρα η οχι ..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι τις επόμενες κινήσεις μου παρατηρώντας προσεκτικά τις αντιδράσεις της, προσπαθώντας ετσι να την ικανοποιήσω όσο γίνεται  περισσοτερο.

 

+1

 

Η δικια σας απόλαυση stavi είναι διπλη για μας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναρωτήθηκα αν τελικά όταν κάνετε έρωτα με μια γυναίκα σκέφτεστε άλλα πράγματα, άλλες γυναίκες ή σκηνές που σας εξιτάρουν ερωτικά.

 

έχω ακούσει και από φίλους διάφορα όπως να σκέφτοναι διάσημες... βλ Ελένη Μενεγάκη, ή κάποια ερωτική σκηνή από ταινία...

 

να είστε ειλικρινείς

 

κλασικη σκεψη....παλι η @#τανα δεν εδωσε κωλο χαχαχαχα :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει κάπως έτσι τα φανταζόμουν τα πράγματα

 

μια χαρά νορμάλ σας βρίσκω οκ

 

όχι γιατί όταν μου λέει ο άλλος ότι για να τελείωσει ενώ έχει μπροστα του το μν σκέφτεται τη σκηνή από την ταινία που είδε πριν λίγο τον άλλον τον άσχετο να κουτουπώνει την άλλη σκέφτηκα ότι κάτι δε μου πάει καλά εδώ πέρα

 

ρε φίλε δεν φτιάχνεσαι που κάνεις έρωτα εσύ ο ιδιος και έχεις την κοπέλα μπροστα σου και φτιάχνεσαι με μια άσχετη σκηνή στην τηλέόραση με τον άσχετο που πάει με την άσχετη;

 

είσαι βλάκας και ανοργασμικός

 

Λολ, σκέτη ξενέρα να πει ο άλλος οτι "περίμενε να σκεφτώ την σκηνή απ' την ταινία για να δω πως θα το κάνω" καραλολ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι γιατί όταν μου λέει ο άλλος ότι για να τελείωσει ενώ έχει μπροστα του το μν σκέφτεται τη σκηνή από την ταινία που είδε πριν λίγο τον άλλον τον άσχετο να κουτουπώνει την άλλη σκέφτηκα ότι κάτι δε μου πάει καλά εδώ πέρα

 

ρε φίλε δεν φτιάχνεσαι που κάνεις έρωτα εσύ ο ιδιος και έχεις την κοπέλα μπροστα σου και φτιάχνεσαι με μια άσχετη σκηνή στην τηλέόραση με τον άσχετο που πάει με την άσχετη;

 

είσαι βλάκας και ανοργασμικός

 

Το με τι φτιάχνεται ο καθένας είναι δουλειά δική του και οποιανού άλλου φτιάχνονται μαζί. Το να προβάλλεις τις δικές σου ιδέες για το σεξ σαν κανόνες τους οποίους όποιος παραβεί έχει "πρόβλημα" είναι, shall we say, όχι ανοιχτόμυαλο. Φανταζόμουν ότι την εποχή των gay γάμων δε θα χρειαζόταν να το πούμε αυτό.

 

Επίσης, αν κάτσεις λίγο να το σκεφτείς μόλις είπες όλες τις γυναίκες που ενώ έχουν άντρα στο κρεβάτι απολαμβάνουν παράλληλα και διάφορα sex toys βλάκες και ανοργασμικές. Αν είσαι και συ σ' αυτή την ομάδα τότε oops. Αν πάλι δεν είσαι, κρίνοντας από αυτά που έχω ακούσει από γυναίκες χάνεις.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει κάπως έτσι τα φανταζόμουν τα πράγματα

 

μια χαρά νορμάλ σας βρίσκω οκ

 

όχι γιατί όταν μου λέει ο άλλος ότι για να μην τελείωσει ενώ έχει μπροστα του το μν σκέφτεται την πορεια της εθνικης στο μουντιαλ σκέφτηκα ότι κάτι δε μου πάει καλά εδώ πέρα

 

ρε φίλε δεν φτιάχνεσαι που κάνεις έρωτα εσύ ο ιδιος και έχεις την κοπέλα μπροστα σου και φτιάχνεσαι με μια άσχετη σκηνή στην τηλέόραση με τον άσχετο που πάει με την άσχετη;

 

είσαι βλάκας και ανοργασμικός

 

Φιξντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει πει καλύτερα ο συγχωρεμένος Ρομπιν Γουίλιαμς.

 

Ο θεός μας έδωσε δυο κεφάλια αλλά αρκετό αίμα για να λειτουργούμε μόνο το ένα κάθε φορά.

 

Όποτε η απάντηση στην ερώτηση ειναι...

 

....τίποτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το με τι φτιάχνεται ο καθένας είναι δουλειά δική του και οποιανού άλλου φτιάχνονται μαζί. Το να προβάλλεις τις δικές σου ιδέες για το σεξ σαν κανόνες τους οποίους όποιος παραβεί έχει "πρόβλημα" είναι, shall we say, όχι ανοιχτόμυαλο. Φανταζόμουν ότι την εποχή των gay γάμων δε θα χρειαζόταν να το πούμε αυτό.

 

Επίσης, αν κάτσεις λίγο να το σκεφτείς μόλις είπες όλες τις γυναίκες που ενώ έχουν άντρα στο κρεβάτι απολαμβάνουν παράλληλα και διάφορα sex toys βλάκες και ανοργασμικές. Αν είσαι και συ σ' αυτή την ομάδα τότε oops. Αν πάλι δεν είσαι, κρίνοντας από αυτά που έχω ακούσει από γυναίκες χάνεις.

 

δεν κατάλαβα πολύ τί λες

 

αλλά νομίζω δεν κατάλαβες τι με προβληματίζει

αν όταν κανει ο άλλος σεξ με μια γυναίκα σκεφτεται άλλες

 

αν εσένα δε σε πειραζει η άλλη την ώρα που την π.. να σκέφτεται το γείτονα τοτε εντάξει είσαι και πολύ Large τύπος

μπράβο όχι μπράβο

 

ξαναδιάβασα τί έγραψες και κατάλαβα

 

το βιντεάκι που εβαλα όταν ξεκίνησα το τοπι το ειδες;

ο τυπος εχει στυτική δυσλειτουργία και για να φτιαχτει σκεφτεται οτιδήποτε και οποιαδήποτε άλλη πέρα από την ακοπέλα που έχει στο κρεβάτι του, αυτό ρώτησα, αν το κάνετε αυτό.

και να μου φαινεται περιεργο που ο άλλος σκέφτεται μια πολυ σοφτ σκηνή από εργο για να ερθει σε οργασμό όταν είναι σε φάση να κάνει σεξ και μάλιστα όχι με γυναίκα που είναι δέκα χρόνια μαζί... αλλά μόνο για λίγο καιρό, ακριβώς για να βγάλουν τα απωθημένα τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...