Προς το περιεχόμενο

τί σκέφτεστε όταν είστε στο κρεβάτι με μια γυναίκα;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολλες φορες σκέφτομαι ποσο θελω την κοπέλα μου,καμια φορά δε σκέφτομαι απολύτως τπτ αλλα και πολλές φορες σκέφτομαι τις αυριανες υποχρεώσεις,ψώνια,την επιχείρηση κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μμερικές φορές σκέφτομαι , τι δουλειά εχω εγω εδω τωρα?

Σκέφτομαι ότι δεν θά'πρεπε να είμαι στο κρεβάτι με μια γυναίκα. Ότι κάτι πρέπει να πήγε ΠΟΛΥ στραβά.

Εγω πάντως σκεφτομαι το αντίθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε, μετά το σεξ βάζετε και βαθμολογίες; Εγώ ζητάω πάντως, αναλυτικό feedback, βαθμολογία και αυτοκόλλητο αν τα πήγα άριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε, μετά το σεξ βάζετε και βαθμολογίες; Εγώ ζητάω πάντως, αναλυτικό feedback, βαθμολογία και αυτοκόλλητο αν τα πήγα άριστα.

Αυτοκόλλητο αστεράκι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην αρχή εχει τύχει να σκέφτομαι αν της αρέσει το λουκάνικο ή ειναι λεσβία και ήρθε μαζι μου επειδή της μοιάζω για γυναίκα αλλα επειδή δεν μοιάζω με γυναίκα κ ειμαι άντρας βαρβάτος καραπουζουκλής με κεφάλι spartan warrior και κορμί alpha male gorilla ξέρω πως η αρχική μου σκέψη ηταν λάθος οπότε μπερδευομαι και δεν ξέρω τι να πω 

ε και καμια φορά λεω "τι φτιάνς ?"-edit -ηταν ακατάληλο-edit- και αυτή με λέει ποιο δυνατά ρε μαλακα! ε και μετά ανεβάζω ταχύτητα και με λέει ετσι μη σταματάς μη σταματάς και σκέφτομαι  "χμμμμ μπράβο μου" "τελικά ειμαι καλός"

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...