Προς το περιεχόμενο

τί σκέφτεστε όταν είστε στο κρεβάτι με μια γυναίκα;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι φωτογραφίες των μελών του insomnia(θηλυκών), νομιζω το εχω κανει με ολες σας και με μερικες καλες 3-4 φορες+.. PM για να σας πω αν ειστε απο αυτες η οχι αλλα ελπιζω να μην πληγωθείτε.. :P

 

j/k ε...

 

Πολλες φορες δυστυχως σκεφτομαι ολο το αγχος της ημερας με αποτέλεσμα να καθυστερώ αρκετα(δεν ειναι καλο μη νομιζετε οταν μιλαμε για 30min+) και να πρεπει να σκεφτω κατι αλλο πιο σχετικο γρηγορα, :P αλλα γενικα ειμαι αγχώδης σαν ατομο οποτε βγαινει και εκει..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ADHD δλδ σου λένε η εκάστοτε κοπέλες σου "άντε τελείωνε μια ώρα" :P χεχε 

Ε οχι ετσι χυμα ειπαμε :P οταν συμβαινει το καταλαβαινω αλλα ευτυχως υπαρχει κατανόηση αυτο έλλειπε.. Δεν ειχα και πολλες για να συγκρινω κιολας τι θα μου ελεγε η καθε μια. Γενικα νομιζω ομως πρεπει να υπαρχει ενα balance ουτε πολυ γρηγορα ουτε αργα αλλιως γινεται δυσαρεστο, εγω παντως ενα 15λεπτο min και στις καλες μερες το θελω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε πολύ είναι το τέταρτο; 

Οχι νομιζω ειναι το φυσιολογικο, χωρις τα foreplay λεμε ετσι. :P Παιζει ρολο και η κοπελα ποτε τελειωνει ομως γιατι μετα αν δεν ειναι στο mood δευτερης φορας γινεται καπως δυσαρεστο νομιζω. Λεω τεταρτο στις καλες μερες κανονικα 20 λεπτο εκει και αν σκεφτω τιποτα δυσάρεστο εκει η οτι πρεπει να βιαστω αστα να πανε.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορές να είναι πολύ καλό και σχετικά σύντομο (καλό είναι το μισάωρο) παρά να κρατάει καμιά ώρα και.. Καταντάει, κάπως, και όπως λέει και ο ADHD, γίνεται κάπως δυσάρεστο. Γούστα είναι αυτά όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τερματισμένο thread.

 

Εκτός και αν πιάσετε και το squirting μετά τα φλόκι@.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμίκοι, κάντε και καμια αίτηση στους brazzers η σε κανέναν Salieri, μην πάει χαμενος ο ιδρώτας και το φλόκι, να βγαζετε και κανα φραγκάκι.

 

Με foreplay και τσιγάρο μετά, max 3 λεπτά. Αν ειναι 3 και μισό τότε εντασεται στην κατηγορία μαραθώνιου και κολλάς βαρέα και ανθιυγιεινά.

 

Α να χαθείτε, βραδυατικα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα.
Σε αυτον τον τομεα οι μισοι λενε ψεματα και οι αλλοι μισοι απλα δεν εχουν αισθηση του χρονου εκεινη την ωρα...Δεν εξηγειται αλλιως! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...