Προς το περιεχόμενο

τί σκέφτεστε όταν είστε στο κρεβάτι με μια γυναίκα;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι αν έχω χρόνο να κάνω όλες τις στάσεις.

 

αμα δεν εχεις χρονο αυτοκτονα καλυτερα, οποτε πες οτι εχεις χρονο, την γυναικα την ρωτησες; :D

 

εκτος κ αν δεν μιλαμε για σεξ με γυναικα  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα δεν εχεις χρονο αυτοκτονα καλυτερα, οποτε πες οτι εχεις χρονο, την γυναικα την ρωτησες; :D

 

εκτος κ αν δεν μιλαμε για σεξ με γυναικα  :D

 

Χρόνο πριν τελειώσω δικέ μου, όχι να πάω για καφέ, lol !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα συνεχεια σκεφτεσαι αλλα πραγματτα περαν του αυτου που κανεις εκεινη τη στιγμη καπου υπαρχει προβλημα φιλος.χωρις να θελω να σε αγχωσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα συνεχεια σκεφτεσαι αλλα πραγματτα περαν του αυτου που κανεις εκεινη τη στιγμη καπου υπαρχει προβλημα φιλος.χωρις να θελω να σε αγχωσω

Περίμενα τόσες σελίδες να το γράψει κάποιος άγιος άνθρωπος.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που σκέφτομαι είναι να τη "διαβάζω", ώστε να της προκαλέσω αυτά που πρέπει να της προκαλέσω και να θεωρηθεί επιτυχημένη η πράξη.

 

Βέβαια έχω κατηγορηθεί για αυτό, αλλά όταν κάνω κάτι θέλω να έχει και αποτέλεσμα ώστε να νιώσω επιπλέον καλά, δεν είμαι σκύλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως με τις γυναίκες πρέπει να τους γ******ς το μυαλό λίγο πρώτα, να τις εξιτάρεις. Και στο κρεβάτι, για όνομα του Σατανά, όσο μεγάλη ξηρασία κι αν έχει πέσει, μην της το δείξετε. Απεναντίας, παίξτε το λίγο αφεντικά, και αφήστε που κ που να νομίζει πως έχει αυτή τα ηνία :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως με τις γυναίκες πρέπει να τους γ******ς το μυαλό λίγο πρώτα, να τις εξιτάρεις. Και στο κρεβάτι, για όνομα του Σατανά, όσο μεγάλη ξηρασία κι αν έχει πέσει, μην της το δείξετε. Απεναντίας, παίξτε το λίγο αφεντικά, και αφήστε που κ που να νομίζει πως έχει αυτή τα ηνία :)

Ανούσιο βαρετό θέατρο αλλά δυστυχώς έχεις δίκαιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...