Προς το περιεχόμενο

Αναφορές ότι το iPhone 6 Plus λυγίζει (όχι από συγκίνηση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Για μπροστινές τσέπες λέμε. Και η υπεράσπιση έχει τα όρια της.

 

Και η φαντασία επίσης! Ποιος λέει για μπροστινή τσέπη? Ενας φαντασμένος που το είχε εκεί για 10 ωρες??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ πάντως με την υπομονή κάποιων. Εδώ δικαιολογούσαν το θέμα της κεραίας και της μικρής οθόνης σε αυτό θα κολλήσουν?

Ελπίζω να μη σβηστεί το μήνυμα πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Απορώ πάντως με την υπομονή κάποιων. Εδώ δικαιολογούσαν το θέμα της κεραίας και της μικρής οθόνης σε αυτό θα κολλήσουν?

Ελπίζω να μη σβηστεί το μήνυμα πάλι.

 

Εγώ πάλι απορώ με την επιμονή κάποιων στο να δημιουργούν φανταστικά προβλήματα και ενώ καταλαβαίνουν το αστείο του πράγματος, το συνεχίζουν ακόμη! :)

 

Δεν πειράζει όμως γιατί κρατάει το ενδιαφέρον για τα νέα iphones στα ύψη και όση ώρα τα λέμε αυτά πωλούνται σαν ζεστό ψωμάκι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bildanos

 

Ναι εννοείται ότι έφτιαξαν στο s ένα πρόβλημα που υπήρχε στο 5, όσο κι αν μερικοί το θεωρούσαν και τότε υπερβολή.

 

Όσο για τα κινητά στις τσέπες, έχω έχω τσακίσει ήδη 2, ένα 6310 και ένα p910 μιας και ανέκαθεν μου άρεσαν τα "τούβλα", ξέρω από πολύ παλιά πώς μπορείς να σπάσεις ένα κινητό στην εμπρός ή πίσω τσέπη, για αυτό και έχω μάθει να προσέχω

 

Αυτό όμως δε σημαίνει ότι η συσκευή δε θα μπορούσε να είναι πιο ανθεκτική, στο video δε φαίνεται να προσπαθεί ιδιαίτερα να το λυγίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ελαττωματικό προϊόν επειδή στραβώνει αν κάτσεις πάνω??? lol όμως! 

αν δεν κανω λαθος, αυτο για το αν στραβωνει αν κατσεις πανω εσεις το βγαλατε ως υπερβολη

"από την παραμονή στην μπροστινή τσέπη του παντελονιού για μεγάλο χρονικό διάστημα"

 

και wtf ποιος βαζει smartphone στην κολοτσεπη, εγω μονο κλειδιά και κανα εισιτήριο/χαρτι βαζω. και τα ακουστικα. τωρα εαν βαλει καποιος 800 ευρω smartphone στην κολότσεπη, natural selection. καλα να παθει. οποιας μαρκας και να ειναι.

 

οσο μεγαλώνουν και λεπταίνουν γίνονται πιο ευθραστα, θα επρεπε μεσα στις οδηγιες χρησης να προειδοποιεί τον χρήστη η οποια εταιρία, ειτε ειναι samy,sony,apple,huawei klp για να μην εχουν να λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήταν ακριβό μας πείραζε που δεν ήταν φθηνότερο. Μόλις η τιμή του ήρθε κοντά με τις ναυαρχίδες, μας πείραζε γιατί είχε μικρή οθόνη και δεν είχε μεγαλύτερη. Μετά ήταν χοντρό και μας πείραζε που δεν ήταν λεπτότερο και ελαφρύτερο, τώρα που είναι λεπτό και ελαφρύτερο και με μεγάλη οθόνη, μας πειράζει που δεν αντέχει να λαλακίζεσαι πάνω του λυγίζοντας το και δεν ξερω και εγώ τι άλλο. μηπως...λεω...μηπως ασχολούμαστε υπερ-βο-λι-κα με το τι κάνει η apple και το iphone?

 

think about it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεκαθεν το κινητο στην κωλοτσεπη και οταν οδηγω μηχανη τυπου cbr  στιν μπροστινη μην τυχον και μου πεσει απο την κωλοτσεπη.galaxy note 1 kai note 2 που ειχα ποτε δε μου παρουσιασαν το παραμικρο...τακτοποιουσα το πεος μου προς την αντιστοιχη κατευθυνση για να απορροφα τους κραδασμους και της πιεσης lol...περα απο την πλακα ποτε δεν επαθε τιποτε(το κινητο)ειτε με κλειδια ειτε στις τσεπες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες αναφορές για "στραβα" iphone 6 έχουν παρουσιαστεί? Και τι ποσοστό αντιπροσωπεύουν από τα 10.000.000+ που έχουν πουληθει εως τώρα?

δεν μιλάμε για βλάβη ηλεκτρονικού κυκλώματος που μπορεί ένα κινητό να καεί και ένα άλλο να την γλυτώσει αλλά για μηχανική αδυναμία που σημαίνει πως σχεδόν όλα ίδια είναι σε αυτό το κομμάτι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι ακριβώς..

 

τι ε οχι ακριβώς. Μπές δες πόσο είχε το HTC one m7 m8, Sony xperia Z2, Galaxy note κτλ οταν βγήκαν και ελα πες μου.

 

Δεν λεμε οτι είχαν ίδια τιμή, ανεκαθεν η apple είχε αυτό το πρωτείο, αλλά δεν ήταν και φτηνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει όμως γιατί κρατάει το ενδιαφέρον για τα νέα iphones στα ύψη και όση ώρα τα λέμε αυτά πωλούνται σαν ζεστό ψωμάκι! 

εσυ γιατι χαιρεσαι?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εκείνους που απλά ψάχνουν ένα θέμα να αρχίσουν να κράζουν και που έχουν κάνει όλους τους άλλους να το σκέφτονται να διαβαςουν πλέον τις ειδηςεις περί apple και να στρέφονται σε γειτονικά πιο εξειδικευμένα για Apple προϊόντα θα πω ότι αν και εφόσον έχει συμβεί κάτι τέτοιο (και είναι πιθανό) τότε αυτό διέπεται απο τους κανόνες της απλής μηχανικής. Αν το βάλεις στην τσεπη και σκύψεις η κάτσεις πάνω εννοείτε θα λειτουργήσει σαν μοχλός. Όσο πιο μακρύς ο μοχλός τόσο λιγότερη δύναμη απαιτείται (για αυτό και οι φήμες για το plus) Απο την στιγμή που απαιτούμε σαν καταναλωτές τηλέφωνα παντόφλες νούμερο 47 και ταυτόχρονα υπέρλεπτα τι νομίζατε ότι θα γινόταν. Και πάει καλά που λύγισε μόνο, το αλουμίνιο σαν υλικό δεν σπάει εύκολα παρά λυγίζει. Το καλύτερο αλουμίνιο να βρεις σε αυτά τα χιλιοστά και μήκος και να του ασκήσεις πίεση κοντά στα 80 κιλά θα λυγίσει.

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...