Προς το περιεχόμενο

Αναφορές ότι το iPhone 6 Plus λυγίζει (όχι από συγκίνηση)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανέκαθεν χαιρόμουν με τη βλακεία των άλλων. (και δεν πάει σε σένα αυτό).

 

Και είναι πάντα εντυπωσιακό πόσο η "μάζα" επιμένει για κάτι ενώ γνωρίζει πως είναι υπερβολικό και "τραβηγμένο απο τα μαλλιά"...

 

 

εννοω γιατι χαιρεσαι που η apple πουλαει τα προιοντα της.

εχεις μετοχες?

εισαι reseller?

Η ηλεκτροστατική βαφή δεν γρατζουνιέται?

οχι,πρεπει να ξυσεις μεταλλο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iPhone 4 -> antenna gate

iPhone 5 -> Έφευγε το χρώμα περιμετρικά (στο μαύρο μοντέλο αν θυμάμαι καλά)

iPhone 6 Plus -> Λυγίζει

iPhone 5s και iPhone 6 είχαν κανένα πρόβλημα ή όχι ακόμα;

 

Έχουν πρόβλημα, δημιουργούν παραισθήσεις σε αυτούς που δεν το έχουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Και που λες βλέπω το One + one να με κοιτάζει προστυχα απο το διπλανό τραπέζι της καφετέριας...

 

-Και τι έκανες;

 

-Τι να κανω.. Κινητο ειμαι.. Λυγισα..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως τελικά το πιο γερό κινητό (και όχι μόνο σε iphone) να ήταν το "αποτυχημένο" 5C. Δεν μπόρεσα να βρω βίντεο "κακοποίησής" του. Μακάρι να ξαναβγεί κάποια στιγμή αναβαθμισμένο, αν και δεν το πιστεύω να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Αντ1 το ανέφεραν στο τρέιλερ των ειδήσεων. Λογικά κάπου τώρα θα το δείξουν.

Χρησιμοποιώντας τη ατάκα με την οποία ξεκινάει το 1ο σχόλιό μου σε αυτό το thread...

"Κι όμως λυγίζει".

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

εννοω γιατι χαιρεσαι που η apple πουλαει τα προιοντα της.

εχεις μετοχες?

εισαι reseller?

 

 

Γιατί να μη χαίρομαι όταν η εταιρία που επιλέγω χρόνια τώρα πάει καλά???

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δίνω για να κάνεις τα ίδια στο δικό σου κινητό με βίντεο....

...... Άσε, δε χρειάζεται, βρήκα ένα καλό με Samsung Galaxy S4, που το έκανε και τζάμπα. Και έχεις δίκιο, το iphone ακόμα και σε αυτό είναι καλύτερο, το Shamesung όχι μόνο λύγισε, έσπασε κιόλας. Τι κρίμα...... http://www.youtube.com/watch?v=SwdZzvCFhLo&feature=youtu.be

Φιλε μου, ακυρο το βιντεο που ανεβασες...

1ον ειναι μοντελο Verizon

2ον ειναι root και φοραει cyanogen rom

 

:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μη χαίρομαι όταν η εταιρία που επιλέγω χρόνια τώρα πάει καλά???

Γιατί δεν είναι δική σου;

Γιατί δεν είναι ομάδα ποδοσφαίρου να χαίρεσαι όταν κερδίζει και να λυπάσαι όταν χάνει;

Γιατί το μόνο που κάνει είναι να σου δίνει (εγωϊστική) ικανοποίηση ότι η επιλογή σου είναι η καλύτερη και να της δίνεις το υπέρογκο αντίτιμο που ζητάει;

Γιατί δεν είσαι εσύ εναντίον εμού, αλλά εταιρείες εναντίον καταναλωτών; (έχουμε αντίθετες βλέψεις και συμφέροντα καταναλωτές-εταιρείες εκ των πραγμάτων)

....

Μπορώ να συνεχίσω, αλλά έξυπνος είσαι ,το έπιασες το νόημα...

:-D :-D :-D :-D :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιατί δεν είναι δική σου;

Γιατί δεν είναι ομάδα ποδοσφαίρου να χαίρεσαι όταν κερδίζει και να λυπάσαι όταν χάνει;

Γιατί το μόνο που κάνει είναι να σου δίνει (εγωϊστική) ικανοποίηση ότι η επιλογή σου είναι η καλύτερη και να της δίνεις το υπέρογκο αντίτιμο που ζητάει;

Γιατί δεν είσαι εσύ εναντίον εμού, αλλά εταιρείες εναντίον καταναλωτών; (έχουμε αντίθετες βλέψεις και συμφέροντα καταναλωτές-εταιρείες εκ των πραγμάτων)

....

Μπορώ να συνεχίσω, αλλά έξυπνος είσαι ,το έπιασες το νόημα...

:-D :-D :-D :-D :-D

 

Γιατί να σκέφτομαι όπως εσύ?

Γιατί να χαίρομαι για μια ομάδα ποσοσφαίρου (αντίθετα βαριέμαι ασύστολα)?

Μου αρκεί η ικανοποίηση που νιώθω και που δεν θα την προσαρμόσω στα γούστα των άλλων (σε όλους τους τομείς).

Μου αρκεί που κάνω τη δουλειά μου καλύτερα με τις συσκευές της και βγάζω χρήματα από αυτό. Και απο τη στιγμή που το κόστος απόκτησης όλων αυτών το καλύπτω στο πολλαπλάσιο απο τη δουλειά μου, γιατί να με απασχολεί?

 

Θα ήμουν χαζός αν τα άλλαζα αυτά γιατί κάποιοι είτε δεν το καταλαβαίνουν είτε απλώς διαφωνούν!

 

:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι που η apple βγαζει καλης ποιοτητας κινητα, τα οποια ειναι πανω απο ολα φτιαγμενα απο αλουμινιο! Και σε προηγουμε αρθρο ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με ενα APPLiker ο οποιος ειχε αποκαλεσει ολα τα υπολοιπα ΠΛΑΣΤΙΚΟΥΡΕΣ! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ειναι που η apple βγαζει καλης ποιοτητας κινητα, τα οποια ειναι πανω απο ολα φτιαγμενα απο αλουμινιο! Και σε προηγουμε αρθρο ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με ενα APPLiker ο οποιος ειχε αποκαλεσει ολα τα υπολοιπα ΠΛΑΣΤΙΚΟΥΡΕΣ! ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΣΤΡΑΒΩΝΟΥΝ!

 

Και με αυτά που δεν στραβώνουν όπως λές, τα βάζεις στην πίσω τσέπη και κάθεσαι πάνω τους??? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...