Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας θα ηθελα να μου πειτε αν αξιζει αυτη η καρτα γραφικων για να την παρω......εχω 4κ μονιτορ

 

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/vga-kartes-grafikwn/MSI-VGA-GTX-980Ti-6GD5.htm

Καλυτερα να περιμενεις και καποιες non reference 980ti η να κανεις sli gtx 970 η να περιμενεις και την σειρα fury x της amd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλυτερα να περιμενεις και καποιες non reference 980ti η να κανεις sli gtx 970 η να περιμενεις και την σειρα fury x της amd.

βρηκα την  asus gtx 980 matrix platinum 500 ευρω αξιζει αυτη η καρτα???

     
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα να παω να παρω απο το πλαισιο την 980 τι?? θα υποστηριζει 4κ?

Oχι το καλυτερο ειναι να περιμενεις τις υλοιποιησεις με καλυτερο συστημα ψυξης οπως την 980ti G1 κοκ. Και εγω το σκεφτομουν για αυτην την λυση αλλα θεωρω θα ειναι πολλα τα λεφτα και ασε που θα πρεπει να πουλαω την 970 κ παλι να μην τα εχω μαζεψει ολα τα λεφτα για να την παρω δυστυχως με ενα μισθο απλο δυσκολα να κανεις υπερβασεις.Οποτε με βλεπω με κανα sli συστημα 970.

Για 4κ που το θες νομιζω ειναι λιγο αυτοι που εχουν ηδη 4κ μπορουν να σου απαντησουν τι καρτα θες, θες τουλαχιστον 970 sli και το ιδανικο θα ειναι 980ti για να πεις οτι θα παιξεις με πολυ καλα γραφικα κ να εχεις κ καλα fps σε 4κ

Btw Psycho τι λες αξιζει να κανουμε sli 970 η καλυτερα μια 980ti για την Ρογκ μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με βλέπω να κάνω τίποτα εγώ, αν μου την βαρέσει τελευταία στιγμή για 980Ti G1 ίσως, αλλά δεν το βλέπω με τόσα λεφτά που έχει(Υπάρχει και η περίπτωση να γίνει αγορά από Αμέρικα μιας και σπουδάζει η ξαδέρφη μου εκεί και θα έρθει Ελλάδα τον Ιούλιο)..Θέλω να δω το παραπάνω αποτέλεσμα σε γκέιμ πρώτα :D Ένα ρομποτάκι δείχνει και με ray-tracing ρίχνει κλάμα η 980Ti, που να φτιάξεις open-world game με αυτά..Καλά κρασιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα απλά σκορπάει πόνο.Πραγματικά η Gigabyte αυτήν την φορά έδωσε τρελό γκάζι

(έως 1555mhz dynamic boost & 21571 graphics score,πάντα σε max oc κατάσταση).

 

http://www.guru3d.com/articles_pages/gigabyte_geforce_gtx_980_ti_g1_gaming_soc_review,36.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τα βγαζουν τα παραπανω ρε γμτ οταν εμεις στην πραξη βλεπουμε κονσολο γραφικα ολη την ωρα ????Ελεος δηλαδη εχει καταντησει αηδια αυτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κτήνος η G1, αν είχε και 600 ευρώ θα ήταν η κάρτα της δεκαετίας :D

αν ειχε 600 θα την αγοραζα και χθες και την 970 θα την πουλαγα οσο οσο για να μαζεψω τα χρηματα γρηγοροτερα...Περα απο την πλακα εχουμε καμια τιμη για την g1?? Msystems στα 875 βλεπω...πολλα τα λεφτα παιδες χιλιες φορες να τσιμπησεις δευτερη 970 και εισαι αρχοντας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες με συγχωρείται για τον λαϊκισμο...αλλα αυτο που βλεπω σε αυτο το βιντεακι ειναι το εξης...

Εχουν φορτωσει του κοσμου τις καπινουρες και κατι σκιες πισω απο τις σκιες και οτι τους εχει ξεμεινει τελος παντων..με σκοπο να φτασουν hιgh end καρτες στα ορια τους..

Και το καλυτερο ειναι πως ουτε ρεαλιστικο ειναι ουτε τιποτα το τρομερο...

Ειμαι τοσο λαθος ρε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...