Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με την υπερβολική του έννοια, το είπα ότι θα έχεις καλύτερο oc από την G1. Πιθανότατα. Μην κολλάς σε αυτό ;)

Εγω εγραψα οτι οταν το κοστος της καρτας με την υδροψυξη θα ειναι στα υψη,αναρωτιεμαι εδω στην Ελλαδα τι ενδιαφερον θα υπαρχει για αυτην(μαλλον ελαχιστο εως καθολου)για να αποτελει ειδηση τουλαχιστον για μας. Τα παραπανω που γραφεις,αν πηγαινουν στην δικια μου απαντηση,μαλλον θα μπερδευτηκες λιγο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά sorry, δεν ξέρω τι κατάλαβες ότι κατάλαβα αλλά κατάλαβα ότι κατάλαβες ότι κατάλαβα ότι μιλούσα γι αυτό που μου έγραψες. Το shut up .. το έγραψα για εμένα να δείξω ότι μου άρεσε πολύ η ιδέα του νερού :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού θα υπάρξει Fiji WCE (όπου WCE = water cooled edition και όχι water closet edition... :D  ) περίμενε κανείς να μην επιτρέψει η NV υβριδικές μεθόδους ψύξης;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είχε γίνει και όταν βγήκε η 9 σειρά έτσι και αλλιώς. Την 980 δεν τη θυμάστε που ξεκίνησε από τα 900€; Στο VS την είχε 1000. Μετά μπήκαν οι σωστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 970 ηταν αυτη που δεν ειχε μεγαλες αυξομειωσεις στην τιμη της.

H g1 για παραδειγμα 400κατι ξεκινησε ανεβηκε για καποιο διαστημα σε καποια (θυμαμαι οταν εδωσα ενα πιστωτικο στα e-gate εκει ειχε 430) και τωρα εχει πεσει στο πιο φθηνο σκρουτζαδικο στα 396.

To ιδιο ισχυει και για την 960.

 

Αν η 980ti ερθει στο 850αρη custom θελω να δω στην αρχη τι πωλησεις θα εχει,μιλωντας παντα για Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε θελουν κατι κλωτσιες ολοι τους... ακου εκει 1250 η ΤΙ και απο κατω της 1245 ξερω γω η τατιανα Χ... πρεπει να νομιζουν οτι μας ψεκαζουν η οτι ειμαστε ολοι γροθοι με περικεφαλαια... δεν μπορω να δωσω διαφορετικη εξηγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1250; Που τις είδατε αυτές τις τιμές; 750-790 εγώ την έχω δει να είναι αυτή την στιγμή.

 

 

http://www.visionstudio.gr/prodlist.asp?cat=5&sub=undefined&showfoto=0&pmanuf=undefined&sort=33

 

 

Εχούν ξεφύγει μιλάμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ελληνες επιχειρηματιες (λεμε τωρα...) προσπαθουν οπως παντα να εκμεταλλευθουν καταστασεις. Ειναι η τακτικη "οποιον πιασουμε". Αν υπαρχει τετοιο καροιδο, πραγματικα νομιζω πως του αξιζει να τον μαδησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...