Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αναμονη κακο σχεδον ποτε δεν εκανε.Ισα ισα που για την τσεπη καλο κανει. Ο ενθουσιασμος παλι και η βιασυνη πολλες φορες εχουν κανει την ζημια τους :D

Το πιο βαρυ σε απαιτησεις παιχνιδι για φετος(και ισως το πιο ενδιαφερον)ειναι το W3. Και απο την στιγμη που μεχρι 1440p το παιχνιδι το σηκωνει αξιοπρεπως μια ταπεινη πλεον(με την ελευση και την 980ti εννοω :P) Gtx 970 τουλαχιστον σε High σε κοντα 60fps (χωρις Hairworks βεβαια),η υπομονη ειναι ισως η καλυτερη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ασχημα τα πραγματα:

http://www.mindfactory.de/Hardware/Grafikkarten+%28VGA%29/GeForce+GTX+fuer+Gaming/GTX+980+Ti.html

 

Eιδικα η STRIX, MSI 6G λενε για 899 ευρω. Μπορει να ειναι και λαθος.

 

Λογικό.650$ βγαίνει με το αρχικό cooler. Με διαφορετικό pcb και άλλο cooler λογικό να έχει παραπάνω...Τσάμπα να τις βάλουν? 

 

Καλά ελλάδα δεν το συζητώ.950€ θα τις έχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι λιγάκι off-topic. Ο 3770k μου που είναι stock, παίζει να κόβει αυτή τη κάρτα; Έλεγα να την πάρω να τη δοκιμάσω από έναν φίλο μου που θα τη πάρει και να ρίξω κανένα benchmark και μόνος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι λιγάκι off-topic. Ο 3770k μου που είναι stock, παίζει να κόβει αυτή τη κάρτα; Έλεγα να την πάρω να τη δοκιμάσω από έναν φίλο μου που θα τη πάρει και να ρίξω κανένα benchmark και μόνος μου.

οχι δεν νμζ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι λιγάκι off-topic. Ο 3770k μου που είναι stock, παίζει να κόβει αυτή τη κάρτα; Έλεγα να την πάρω να τη δοκιμάσω από έναν φίλο μου που θα τη πάρει και να ρίξω κανένα benchmark και μόνος μου.

Αποκλείεται. Μια χαρά θα είσαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

749 στο Amazon Γαλλίας για την reference 980ti άρα οι custom στα 800-849...

 

http://www.amazon.fr/EVGA-06G-P4-4990-KR-graphique-NVIDIA-DL-DVI/dp/B00YMI9PRU/ref=sr_1_13?ie=UTF8&qid=1433215926&sr=8-13&keywords=980ti

 

Meh i'll pass

 

Σωστή τιμή για την κάρτα είναι στα 649 reference, 700 custom, όχι πιο πάνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι λιγάκι off-topic. Ο 3770k μου που είναι stock, παίζει να κόβει αυτή τη κάρτα; Έλεγα να την πάρω να τη δοκιμάσω από έναν φίλο μου που θα τη πάρει και να ρίξω κανένα benchmark και μόνος μου.

 

Δε νομιζω να εχεις θεμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...