Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναί όντως με τις τρίχες στο on πάει στα 55-60 fps αλλά δεν πάει πιο κάτω.Επίσης μου κάνουν εντύπωση οι χαμηλές απαιτήσεις σε vram του παιχνιδιού.

Μπορεις να ανεβασεις 2 screenshot,1με τις ρυθμισεις που εχεις και ενα αλλο για τα Frames :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχω προχωρήσει πολύ το παιχνίδι πάντως στην πρώτη πίστα,πάνω στο άλογο έχω γύρω στα 55fps,σπάνια πέφτει στα 50.Στο panel της nvidia οι ρυθμίσεις είναι στο default.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε σε καμιά περιοχή με πολύ δέντρο-φύση κτλ εκεί να δεις που θα πάνε τα frames. Και εγώ τα ίδια έπαθα, μέχρι που πήγα σε αυτές τις περιοχές και είδα τα καλά drops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε σε καμιά περιοχή με πολύ δέντρο-φύση κτλ εκεί να δεις που θα πάνε τα frames. Και εγώ τα ίδια έπαθα, μέχρι που πήγα σε αυτές τις περιοχές και είδα τα καλά drops.

Στο forest hut να πας και να κοιτάξεις προς το δάσος :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να την βάλουν στον πισινό τους με τέτοια τιμή.

 

Το πραγματικά αρνητικό της υπόθεσης είναι ότι μάλλον δεν θα δούμε μια λογικότερη τιμή για τις 980. Οι 970 δεν έχουν ιδιαίτερα περιθώρια για μειώσεις τιμών, σε αντίθεση με τις 980. Αν όντως βγει η 980Ti/ salvage whatever σε τόσο υψηλή τιμή πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελοία τιμή αν ισχύει το 800$.Πάντως υπάρχει update στο άρθρο που μιλάει για 650$ για την 980TI και price cut για την 980.

Για να δούμε επίσης τι θα μας πει και η AMD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περα απο την τιμη θελω να δω τι θα κανει σε σχεση επιδοσεων με 970 sli.Οποτε περιμενω να δω συγκριση τιμης-επιδοσεων 980ti με 970sli.Αν με συμφερει το 970 sli τοτε θα το τιμησω αν και μετα το πρωτο μου αποτυχημενο sli(τα πρωτα χρονια που ειχε βγει) ειχα πει Οτι θα παιζω με single gpu αλλα βλεπω οτι το εχουν βελτιωσει σε σχεση με παλιοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...