Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γενικα μου λεει οτι ο οδηγος της οθονης σταματησε να λειτουργει και ανακτηθηκε με επιτυχια!!!εβαλα τους 350.12 και ολα καλα!!!

 

Απεγκατάσταση drivers και μετά με ddu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα 2 φορες αλλα το ιδιο,επομενως θα παραμεινω στους 350.12.

 

Εκτός από drivers,κάνεις απεγκατάσταση ότι έχει σχέση με nvidia,και μετά με DDU και μετά πάλι ccleaner. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν θεμα οι νεοι drivers. Εχει γινει χαμος στο geforce forum. Οποιος δεν εχει SLI δεν τον χρειάζεται ρε παιδιά. Βαλτε τον προηγουμενο.

 

+ Κανε off το aero των windows για αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχετε και εσεις θεμα.με τους 350.86?

μπλε οθόνες. αρκετές μπορώ να πω!!

απ την στιγμή που έβαλα την 970 όλο θέματα με οδηγούς έχω!

τέτοια προβλήματα δεν είχα ποτέ με amd καρτες.

 

Μου φαίνεται περισσότερα έχει η πράσινη με τους οδηγούς παρά η κόκκινη.

 

με amd άλλαζα έναν οδηγό κάθε εξάμηνο.

Και το έκανα από περιέργεια η τέλος πάντων τον άλλαζα για δα λέω ότι έβαλα καινούριο μπας και δω καμία διαφορά στα παιχνίδια η στις ταινίες η στην μετατροπή βίντεο.

 

με την 970 όλο ψάχνομαι, ελπίζω να σταθεροποιηθεί η κατάσταση καθώς η κάρτα είναι καινούρια και έχουμε συνέχεια τίτλους παιχνιδιών που ο καθένας ζητά ότι να νε!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά να πω, ότι αυτά που λέτε για BSODs κλπ δεν ισχύουν, κάτι άλλο φταίει στο σύστημά σας. Έχω και AMD και NVIDIA και οι οδηγοί είναι οκ, τώρα διαβάζω στα φόρουμ ότι με τους νέους της NVIDIA κάποιοι έχουν crashes σε Chrome με HW Acceleration ενεργοποιημένο, αλλά εμένα δεν μου έτυχε. Βέβαια στο Witcher 3 έχω φάει κάνα δυο TDRs, αλλά μπορεί να έφταιγε και το O/C.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Nvdia ανακοινωσε τα νουμερα πωλησεων για το Q1 2015.

http://hexus.net/business/news/general-business/83005-nvidia-q1-2016-results-shows-gpu-sales-14-per-cent/ Συμφωνα με την nvidia λοιπον εχει κερδη 14% υψηλοτερα σε συγκριση με περσι και αυτο ειναι απο τις υψηλες πωλησεις των GTX 9 καρτων!! Η nvdia δηλωνει πως αργοτερα φετος με την κυκλοφορια dx12 παιχνιδιων και των virtual reality απο MS Valve& Oculus θα υπαρξει ακομα μεγαλυτερη αυξηση των πωλησεων gaming καρτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά να πω, ότι αυτά που λέτε για BSODs κλπ δεν ισχύουν, κάτι άλλο φταίει στο σύστημά σας. Έχω και AMD και NVIDIA και οι οδηγοί είναι οκ, τώρα διαβάζω στα φόρουμ ότι με τους νέους της NVIDIA κάποιοι έχουν crashes σε Chrome με HW Acceleration ενεργοποιημένο, αλλά εμένα δεν μου έτυχε. Βέβαια στο Witcher 3 έχω φάει κάνα δυο TDRs, αλλά μπορεί να έφταιγε και το O/C.

εκει φταιει το borderless συ συνδυασμο με vsync off.Αν τα κλεισεις αυτα ειναι μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...