Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 μέρες.

 

Μόλις την βάλω υδρόψυξη θα ανεβάσω photos.

πολύ έκανε σε σχέση με την δική μου. πάντως το συγκεκριμένο μαγαζί είναι επαγγελματίες άριστοι, και άμεσες απαντήσεις με email σε ότι απορία είχα. και την Asus Sabertooth Mark S από εκεί σκέφτομαι να την τσιμπήσω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ έκανε σε σχέση με την δική μου. πάντως το συγκεκριμένο μαγαζί είναι επαγγελματίες άριστοι, και άμεσες απαντήσεις με email σε ότι απορία είχα. και την Asus Sabertooth Mark S από εκεί σκέφτομαι να την τσιμπήσω :)

Είχα ρωτήσει κάτι και δεν με απάντησαν καν!  

Για μένα όποιος θέλει εξωτερικό,μόνο evga shop. Έχουν άριστο support και άμεσες απαντήσεις.

Το κακό είναι δεν έχουν stock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα ρωτήσει κάτι και δεν με απάντησαν καν!  

Και εδω μια απο τα ιδια, ποσα μυνηματα τους ειχα στειλει και ουτε μια απαντηση (τα ειχα μεταφρασει και στα γερμανικα)

Το mindfactory ειναι καλυτερο και σου απαντανε αρκετα γρηγορα (σπαστα αγγλικα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγοράζετε από Γερμανία ρε, τους δίνουμε λαβή για σχόλια :P

 

Pschyco μεγεια η οθόνη. Πες μας και τι ρυθμίσεις έβαλες.

να αγοράσω από πλαίσιο? που δίνουν και ταλκ μετά την βαζελίνη για την ευαίσθητη περιοχή? :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς μην δείτε το  όνομά σας στην Bild :P

ΟΙ Έλληνες ζητάνε λεφτά , αλλά αγοράζουν Τιτάνες :D

εγώ μια HOF έχω αγοράσει και θα αγοράσω ακόμα μία για SLI, α και μια μητρική. Αυτά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το ROG..Δεν έχω λόγια..Η οθόνη είναι άλλο level τελείως..Μόλις έβαλα το Metro Redux για δοκιμή με G-Sync και έχω πάθει ταράκουλο, το V-Sync ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ. Θα επανέλθω με περισσότερες εντυπώσεις σε λίγες ώρες..

Psycho με γεια το εργαλειο! Απο ποιο καταστημα το τσιμπησες? Οποτε μπορεσεις δωσε μας info!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Msystems 770 ευρώ, έβαλα και το ICC profile του TFT Central και είναι ακόμα πιο μπόμπα. Η ποιότητα των χρωμάτων και το contrast είναι επιπέδου IPS, μόνο οι γωνίες θέασης δεν είναι σαν το IPS αλλά και πάλι είναι πολύ καλές για ΤΝ. Κατά τα άλλα το G-Sync φοβερό, τα 144Hz έχουν πολύ ομαλή κίνηση και να πω ότι το 1440P δείχνει τις ατέλειες των παιχνιδιών πολύ πιο έντονα, δηλαδή τα low-res textures κάνουν μπαμ πολύ περισσότερο από ότι σε 1080P.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Psycho με γεια το εργαλειο! Απο ποιο καταστημα το τσιμπησες? Οποτε μπορεσεις δωσε μας info!

Απο mystems μου ειπε οταν τον ρωτησα γιατι κ εγω θα την τσιμπησω συντομα. :P Με προλαβε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα ορια του throttle ο Τιτανας!

Σε 1 μηνα βγαλτε ενα 10% ακομα απο τις επιδοσεις του! Η 980 gtx custom θα τον παιζει στα ισα :-D ! 

Για SLI συστηματα ουτε λογος να γινει, δεν ακουμπαει απλα.... 

Οπως ο προηγουμενος Τιτανας που εαν δεν φοραγε bios και waterblock απο το Μαιο και μετα επαιζε base clock με πολυ ζορι....

 

image.jpg

 
image.jpg
 
 
 
 
Το gaming Titan με custom cooler θα ισοπεδώνει, 1.300mhz καρφωτα....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...