Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά όταν βάζεις κάποιο παιχνίδι σαν το battlefield 4 δεν θα έπρεπε το nvidia experience να το βρίσκει αυτόματα και να κάνει τις ρυθμίσεις?Το έψαξα και δεν έχει τίποτα έτοιμο..μάλιστα στο παιχνίδι μέσα άρχισα με τα πιό low γραφικά και έπρεπε να τα φέρω μόνος μου σε ultra.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κατεβάζεις ένα παιχνίδι το οποίο υποστηρίζεται από το GFE, πρέπει να ανοίξει το GFE και να πατήσεις ανανέωση ή αναζήτηση παιχνιδιών δεν θυμάμαι πως ακριβώς λέγεται. Αν το υποστηρίζει και έχεις δώσει τη σωστή τοποθεσία θα το βρει, θα κατεβάσει τις ρυθμίσεις και μετά θα σου βγάλει την επιλογή "Βελτιστοποίηση" 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ήρθε το ROG..Δεν έχω λόγια..Η οθόνη είναι άλλο level τελείως..Μόλις έβαλα το Metro Redux για δοκιμή με G-Sync και έχω πάθει ταράκουλο, το V-Sync ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ. Θα επανέλθω με περισσότερες εντυπώσεις σε λίγες ώρες..

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όταν βάζεις κάποιο παιχνίδι σαν το battlefield 4 δεν θα έπρεπε το nvidia experience να το βρίσκει αυτόματα και να κάνει τις ρυθμίσεις?Το έψαξα και δεν έχει τίποτα έτοιμο..μάλιστα στο παιχνίδι μέσα άρχισα με τα πιό low γραφικά και έπρεπε να τα φέρω μόνος μου σε ultra.

Ναι το βρίσκει αμέσως και μετα κάνει download settings για το game απ'το internet. Έπειτα σου βγάζει μήνυμα "new optimal setting have been downloaded" και εσύ κάνεις χειροκίνητα το apply optimal settings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι το βρίσκει αμέσως και μετα κάνει download settings για το game απ'το internet. Έπειτα σου βγάζει μήνυμα "new optimal setting have been downloaded" και εσύ κάνεις χειροκίνητα το apply optimal settings

Είχα κάνει κάτι με την τοποθεσία και τώρα που την άλλαξα το βρήκε,απλά οι ρυθμίσεις δεν πάνε όλα σε ultra.

 

Ποιότητα εφέ:μεσαία

Ποιότητα δίχτυ:μεσαία

 

Τα υπόλοιπα τα έχει εξαιρετικό και κανά δύο υψηλή γράφει.

 

Πώς πάνε όλα στο καλύτερο που μπορεί να γίνει?

 

Έχω την msi 970 και επεξεργαστή τον I5 4690

Επεξ/σία από kanadesu
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εκεί την πήρα,αλλά πλήρωσα με paypal και βγήκε 1196€ Μεταφορικά + paypal.

εγώ την 970 HOF που αγόρασα από το συγκεκριμένο μαγαζί την πλήρωσα με πιστωτική. δεν είχα επιβάρυνση στην αναγραφόμενη τιμή. απλά 12 ευρώ είναι τα μεταφορικά. Με γεια Βαγγέλη  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...