Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Bαλε προειδοποίηση για το τι πρόκειται  να δούμε γιατι μου πετάχτηκαν τα μάτια εξω!  :-D

 Ένταξή, λογικά η τιμή της θα πέσει σύντομα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτα τα χρηματα παιρνεις r9290 . η συζητηση σταματαει εδω.γιατι θα φαω κανενα ban απο τον αιλουρο :fear:σε 

σε αυτά τα χρήματα πέρνεις και 970 αν δεν κάνω λάθος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχ

δεν το πιστευω...μιλανε σοβαρα?

Οπως και να χει ξερει κανεις αν εχει βγει κανα bench μεταξυ των 960? 2 vs 4 Gb?εκει νομιζω θα χει πιο πολυ γελιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aμφότερες φουτσοσελίδες έχουν απλά αντιγράψει από sweoverlockers. Φυσικά και παίζει το σενάριο. ΄Επρεπε να το γράψουν οι Σουηδοί και να το αναπαράγουν οι βιολάτορες για να αναρωτηθούμε; Το ότι μάλλιασε η γλώσσα μου να λέω ότι μέχρι τον Ιούνιο θα έχει να αντιπαραθέσει άλλο υλικό ΕΚΤΟΣ τον Τιτάνα η πράσινη στο Fiji φαίνεται να μην το είδε κανείς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε καταλαβαίνω γιατί κάνει εντύπωση αυτό το νέο.Ότι ήταν και η 780ti για την titan black δε θα είναι και η x80(ti)?Δεν είναι καινούργια τακτική.Εκτός και αν καταλαβαίνω κάτι λάθος.

 

Το ότι μάλλιασε η γλώσσα μου να λέω ότι μέχρι τον Ιούνιο θα έχει να αντιπαραθέσει άλλο υλικό ΕΚΤΟΣ τον Τιτάνα η πράσινη στο Fiji φαίνεται να μην το είδε κανείς :P

 

Η πηγή πάντως λέει για "late summer".Εκτός και αν δεν εννοείς full gm200 ή κάνουν λάθος στο sweclockers.

Επεξ/σία από sir ImPeCaBlE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπήρχε σκέτη 780 όπως και σκέτος titan που ήταν "κουτσοί" πριν τις 780ti και titan black και περιμένουμε να δούμε αν θα την αρμέξει την αγελάδα όπως την άλλη φορά η nvidia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...