Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρώτησα στο πλαίσιο έτσι για πλάκα και μου είπαν ότι έρχεται την άλλη βδομάδα.Ρώτησα τιμή και μου πε μάλλον κάτω από 1200.(τους είπα ότι η EVGA το έχει 1149)

 

περίεργο,εγώ τους περίμενα να το χτυπήσουν κανα 1500+

 

και τι ήθελες να πει ; πηγαινε παρ'το κατευθείαν από αλλού ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα στο πλαίσιο έτσι για πλάκα και μου είπαν ότι έρχεται την άλλη βδομάδα.Ρώτησα τιμή και μου πε μάλλον κάτω από 1200.(τους είπα ότι η EVGA το έχει 1149)

 

περίεργο,εγώ τους περίμενα να το χτυπήσουν κανα 1500+

 

και τι ήθελες να πει ; πηγαινε παρ'το κατευθείαν από αλλού ;

Σε αυτο θα συμφωνησω με τον Mclein,αν ειδικα τους ειπες και εσυ για το Site της Evga,τι νομιζεις οτι θα σου λεγανε.

 

Και οσο για αυτο που λες για 1500+,δεν ξερω τι σοι υπολογισμους εκανες και που βασιστηκες για να βγαλεις αυτη την τιμη οταν πχ η 980 ξεκιναει στα μαγαζια απο 600ευρω και το Πλαισιο την εχει 690.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέσπα θα τα δούμε την άλλη βδομάδα,εγώ θα τη πάρω από όπου είναι πιο φτηνή.

 

 

Αποκλείεται να έχει θέμα διαθεσιμότητας η ευρώπη και ειδικά η ελλάδα.

 

επειδή βαρέθηκα να διαβάσω τα προηγούμενα, ο λόγος που περνάς σε τέτοιο εργαλείο ;

 

είχα διαβάσει οτι είχες sli.....ήσουν δυσαρεστημένος ή περιμένεις να δεις κάτι που δε βλέπεις τώρα ;;;

 

υγ - παίζω 1080p και το παραμύθι για overkill κ τέτοια μου ακούγονται αστεία...γιατί πολλά παιχνίδια δεν παίζουν τέρμα στα γραφικά με 970 ή 980 χωρίς σκαλώματα κλπ....βέβαια το φταίξιμο απ'το 90% των χρηστών πέφτει στο "γράψιμο" των games κ πως δε φταίνε τα μηχανάκια....αλλά περι ορέξεως..

 

στείλε μου κ πμ αν δε θες εδώ....

 

υγ 2 - η αγορά αν είναι πάνω απ'το φράγμα των 1000€ και με δεδομένα που θεωρητικά έχουμε γι αυτά που έρχονται σε λιγότερο από 1 χρόνο...μήπως είναι χασούρα ; (οπτική + οικονομική)..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιρνεις καλυτερα αυτο http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5255#ov:P καμια σχεση βεβαια(τιμης-αποδοσης με titan) απλα το ειδα καπου κ μου πεσανε τα μαλλια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εγγύηση είναι το θέμα,μπλέκεις μετά αν χρειαστεί ενώ τουλάχιστον εδώ μπορεί να δίνεις κάτι παραπάνω αλλά στο αλλάζουν αμέσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε και πάλι δε πρέπει να το στείλεις έξω?

 

θα αργήσει πολύ μετά.

 

Κάποτε είχα στείλει στη corsair ένα η100ι στην ολλανδία το οποίο πρέπει να χάθηκε γιατί δε μου ήρθε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειμαι της αποψης να μην μπλεκω με το εξωτερικο και ας δινω κατι παραπανω(ή και πολυ παραπανω).

 

Ακομα και απο Ευρωπαικο καταστημα να ειναι, ειναι μεγαλη η ταλαιπωρια που θα υποστει καποιος σε περιπτωση μλκιας.

 

Οσες φορες ειχα θεμα με ενα προιον πηγα ο ιδιος στο καταστημα εδω, με την αποδειξη και ειτε μου το αλλαζαν κατευθειαν ειτε περιμενα καποιες μερες να δουν τι τρεχει και μετα μου το αλλαζαν. 

 

Ειδικα σε gpu/cpu/ram ποτε δεν ειχα προβλημα. Μονο σε mobo μου ειχε τυχει δυο φορες θεμα οπου και αντικατασταθηκαν την ιδια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζέψτε μερικοί τον καφενέ σας και αν βαριέστε και δεν έχετε κάτι ουσιαστικό να γράψετε στείλτε PM μεταξύ σας ή e-mail. Nισάφι με το spam πια.


Ε ότι βγαίνει γι' αυτόν ανά διαστήματα, που θα ποστάρουμε ;

 

΄Οταν θα έρθει η επόμενη σοβαρή είδηση το ξαναβλέπουμε. Αρνούμαι να καρφιτσώσω κοντζάμ ενότητα για να βάλουμε μια είδηση ενός πωλοslide για τον Πασχάλη που ισχυρίζεται ούτε λίγο ούτε πολύ ο Jensen ότι θα είναι κατά 10x φορές πιο επαρκής από τον ΚΑΙΦΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...