Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παλιό, midi, και με 32cm χώρο για VGA;

Ναι,ετσι μου ειπε. Αλλα δεν ξερει και πολλα ισως ειναι και full tower..βλεπω να κοβουμε με πριονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,ετσι μου ειπε. Αλλα δεν ξερει και πολλα ισως ειναι και full tower..βλεπω να κοβουμε με πριονια.

Α δεν ειναι τίποτα εγώ έκοψα με τροχό το κουτι κ εχασα 2 θεσεις σκληρων αλλα μικρό το κακο μιας κ ειναι full tower και ειχε 6 συνολο...Πιο πολυ είναι η ταλαιπωρία που τραβάς αν χρειαστει να κοψεις...

 

Κατι αλλο απο μεριας Nvidia εγινε τιποτα για τον ντορο με τις 970??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δεν ειναι τίποτα εγώ έκοψα με τροχό το κουτι κ εχασα 2 θεσεις σκληρων αλλα μικρό το κακο μιας κ ειναι full tower και ειχε 6 συνολο...Πιο πολυ είναι η ταλαιπωρία που τραβάς αν χρειαστει να κοψεις...

 

Κατι αλλο απο μεριας Nvidia εγινε τιποτα για τον ντορο με τις 970??

 

Μπα φτηνά τη γλυτώσανε. Νομίζω ότι διάβασα κάπου ότι μόνο ένα 5% ζήτησε επιστροφές; Ποιός ξέρεις αν και πόσες από αυτές θα επιστραφούν στην τελική.

 

Θεωρώ ότι σε μελλοντικά προιόντα καλό θα είναι να δίνουν ιδιαίτερη έμφαση στην ποσότητα της γρήγορης μνήμης σε πετσοκομμένα προιόντα οι reviewers για να ξέρουμε τι μας γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα φτηνά τη γλυτώσανε. Νομίζω ότι διάβασα κάπου ότι μόνο ένα 5% ζήτησε επιστροφές; Ποιός ξέρεις αν και πόσες από αυτές θα επιστραφούν στην τελική.

 

Θεωρώ ότι σε μελλοντικά προιόντα καλό θα είναι να δίνουν ιδιαίτερη έμφαση στην ποσότητα της γρήγορης μνήμης σε πετσοκομμένα προιόντα οι reviewers για να ξέρουμε τι μας γίνεται.

Και αυτο θα μας γίνει κ μάθημα για την επομενη φορά..Οπως λεει κ ο λαος αν δεν παθεις δεν θα μαθεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μολις μου ήρθε και η δευτερη MSi GTX980 απο amazon και δυστυχως δεν ειχε καμια απο τις δυο καρτες μεσα το SLi bridge. Ειναι ολα ιδια? μπορω να το παρω απο οπουδηποτε η ειναι συγκεκριμένο για τις 980?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

παιδιά μολις μου ήρθε και η δευτερη MSi GTX980 απο amazon και δυστυχως δεν ειχε καμια απο τις δυο καρτες μεσα το SLi bridge. Ειναι ολα ιδια? μπορω να το παρω απο οπουδηποτε η ειναι συγκεκριμένο για τις 980?

Συνηθως το δινουν καποιες υλοποιησεις των gpu το sli bridge. Περιεργο που δεν το ειχες απο την μητρικη σου.

 

Τα Sli bridges ειναι ολα τα ιδια για ολες τις καρτες gtx της nvidia. Οποια και να παρεις θα κανεις την δουλεια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μολις μου ήρθε και η δευτερη MSi GTX980 απο amazon και δυστυχως δεν ειχε καμια απο τις δυο καρτες μεσα το SLi bridge. Ειναι ολα ιδια? μπορω να το παρω απο οπουδηποτε η ειναι συγκεκριμένο για τις 980?

Συνήθως τα sli/cf bridges τα έχουν στα συνοδευτικά τους οι μητρικές και όχι οι κάρτες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η μητρική μου δεν ειχε μεσα το Bridge μαλλον επειδη την αγορασα απο amazon warehouse μεταχειρισμενη. Σε μια παλιοτερη καρτα που ειχα ομως, την 7970 amd ειχε μεσα στο κουτι της το bridge.  Τελοσπαντων, ξερει κανεις κανενα eshop απο ελλαδα να εχει τετοιο πραγμα ετοιμοπαραδοτο αμεσα?, γιατι εψαξα και δεν βρίσκω πουθενα ενα απλο 2-way bridge flexible.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...