Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλό με το pc gaming είναι ότι υπάρχει το modding community. To Skyrim απλό το παίζει φουλ με μια απλή κάρτα. Για Skyrim με mods θέλεις κάρτα τούμπανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ιδιαίτερα το συγκεκριμένο κατάστημα έχει από τις πιο χαμηλές τιμές της αγοράς. Τώρα επειδή η συγκεκριμένη υλοποίηση είναι ακριβή δεν λέει κάτι. 

 

Η ίδια στο oc.uk 453€

http://www.hardwareversand.de/en/4096+MB/195755/KFA%C2%B2+GeForce+GTX+970+Hall+of+Fame+Edition%2C+4GB+GDDR5%2C+DVI%2C+HDMI%2C+3x+DisplayPort.article

 

βάλε και 12 ευρώ μεταφορικά και είσαι άρχοντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή αλλά προσωπικά θα προτιμήσω το μαγαζί της πόλης μου με κάποια άλλη υλοποίηση. (αν έψαχνα για 970)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμή αλλά προσωπικά θα προτιμήσω το μαγαζί της πόλης μου με κάποια άλλη υλοποίηση. (αν έψαχνα για 970)

το μαγαζί της πόλης μου θα το προτιμήσω όταν γίνουν επαγγελματίες. μέχρι τότε μακρυά από εκεί. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν γίνεται καποιος να μην θέλει να παιξει Skyrim :D

ασφαλώς και γίνεται, πάνε αρκετά χρόνια, πόσες φορές πια?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βελτιώνεται συνεχώς όμως με τα mods και οι περισσότεροι πλέον το έχουν για να χαζεύουν τα γραφικά του παρά για να παίξουν το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό το τρολάρισμα αλλά πρέπει να έχουμε την ικανότητα αντίληψης ότι το Skyrim είναι ένα απλό παράδειγμα.

http://www.craveonline.com/gaming/articles/656489-the-most-stunning-pc-graphics-mods-ever#/slide/1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βελτιώνεται συνεχώς όμως με τα mods και οι περισσότεροι πλέον το έχουν για να χαζεύουν τα γραφικά του παρά για να παίξουν το παιχνίδι.

και δεν μετράω την άμμο στην παραλία, πιο ενδιαφέρον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ μπορεί να το βρίσκεις χαζό/ανούσιο, άλλοι το γουστάρουν. Συμβαίνει σε όλα τα πράγματα της ζωής αυτό, τα γούστα του καθενός διαφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεχνολογικά δεν είναι πια πολύ ενδιαφέρον. Αυτό που βλέπω συνεχεια μιας και εγώ έπαιξα Skyrim με ENB και high res texture mods είναι πολύ καλά 3D models, βυζιά, κώλοι, textures και παρα, μα παρα πολλά PP effects.

 

Δεν λέω, καλο αλλα μετά από τις πρώτες 100 ώρες παιχνιδιού χωρίς mods + 50 ώρες με mods αρχίζει και κουράζει λίγο. Τα έχω δει όλα πια στο Skyrim. Άμα βγάλουν κανένα νέο TES τα ξαναλέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...