Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι iCAFE 347.26 είναι οι best χωρίς τις έξτρα μπούρδες τους(Μόνο PhysX και οδηγό).

Επειδή δεν έχω βάλει ποτέ στο παρελθόν icafe drivers, τους περνάμε από πάνω βάζοντας μόνο τον driver?

 

Αν θες εξήγησε το λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω βάλει ποτέ στο παρελθόν icafe drivers, τους περνάμε από πάνω βάζοντας μόνο τον driver?

 

Αν θες εξήγησε το λίγο.

Θα κάνεις απεγκατάσταση κανονικά με το DDU και μετά αφού κάνει extract το NVIDIA installer, θα πας στο φάκελο NVIDIA και θα αφήσεις μόνο αυτά μέσα.

 

2vnjknk.png

iCAFE? Αυτοι δεν ειναι Κινεζικοι drivers?

Για Κινέζικα internet cafe ναι, αλλά τις περισσότερες φορές συμπεριφέρονται καλύτερα από τους άλλους.

Return rate of GeForce GTX 970 after memory scandal is below 5%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολως τυχαιως και τα μαγαζια που δεχονται τις επιστροφες οπως λεει το αρθρο The window for returning a GeForce GTX 970 is between now and end of February.

Αλιμονο αν ελεγε μεχρι τελη Μαρτιου και βγαινανε και οι νεες Amd καρτες τοτε τι ειχε να γινει οπως γραφουν απο κατω και στα σχολια :P

Επισης οπως λενε και αλλοι τα περισσοτερα μαγαζια ακριβως δεν δεχονται καν επιστροφες πισω,αρα υπαρχουν και αλλοι στην μοιρα μας σε αυτο τουλαχιστον :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να δέχονται ΜΕΡΙΚΑ μαγαζιά επιστροφές και άλλα όχι; Tι θα κάνουν με όλες αυτές τις κάρτες; Ούτε η Nvidia δέχεται επιστροφές ούτε οι εταιρίες των υλοποιήσεων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω amd δεν αγοραζω ακομα και τσαμπα να μου την εδιναν στις αγγελίες του insomnia θα κατέληγε...

Στα amdakia του box βρε συ...

 

ο Ailuros δικαιώνεται για την Bermuda τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να δέχονται ΜΕΡΙΚΑ μαγαζιά επιστροφές και άλλα όχι; Tι θα κάνουν με όλες αυτές τις κάρτες; Ούτε η Nvidia δέχεται επιστροφές ούτε οι εταιρίες των υλοποιήσεων. 

Ειναι συγκεκριμενα τα μαγαζια που δεχονται τις επιστροφες και ειδικα Overclockers κλπ ειναι πιο ψαγμενα μαγαζια απο τα υπολοιπα που απλα περιμενουν επισημη ανακοινωση απο την εταιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι συγκεκριμενα τα μαγαζια που δεχονται τις επιστροφες και ειδικα Overclockers κλπ ειναι πιο ψαγμενα μαγαζια απο τα υπολοιπα που απλα περιμενουν επισημη ανακοινωση απο την εταιρια.

Ναι οκ αυτό το καταλαβαίνω αλλά αν δεν βγάλει επίσημη ανακοίνωση η εταιρία τι θα κάνουν με όλες αυτές τις κάρτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα amdakia του box βρε συ...

 

ο Ailuros δικαιώνεται για την Bermuda τελικα.

 

Στην προκείμενη περίπτωση είναι κατάρα, γιατί απλά μιλάμε για κάτι αρκετά βαρετό από πάνω μέχρι κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόλις που έκλεισαν 2 εβδομάδες από τη στιγμή που έσκασε η είδηση για τα 3.5GB + 0.5GB και μία εβδομάδα από τη στιμή που ανακοίνωσαν οι Overclockers UK και Caseking ότι δέχονται επιστροφές, με όλα τα υπόλοιπα μαγαζιά σε Ευρώπη τουλάχιστον να μήν έχουν επίσημη πολιτική μαζί με την ίδια την Nvidia, για την οποία το θέμα θεωρείται λήξαν.

 

Επιπρόσθετα, τα μαγαζιά που δέχονται επιστροφές με δική τους χασούρα ποτέ δεν θα δημοσιεύσουν τα πραγματικά νούμερα επιστροφών για ευνόητους λόγους.

 

Νομίζω το άρθρο έχει δημοσιευθεί πολύ πρόωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...