Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελοσπάντων δε νομίζω ότι είναι τόσο χρεπι ο συγκεκριμένος

 

Σίγουρα τα χει φάει τα ψωμιά του και καλό θα ήταν να αναβάθμιζε (από τη στιγμή ειδικα που θέλει τέτοιου βεληνεκούς κάρτα), αλλά όχι και να τον κόβει έτσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tmaestro αλλαξε την κονσερβα (Intel P45 & Q9550) και παρε ενα συνολακι μεταχειρησμενο Intel Z77 & 3770Κ με λογικο κοστος κανα 300ρι ευρω και τα δυο.

 

Ολα τα games θα πανε +40 frames για την πλακα τους.

 

Τωρα ο συνδιασμος Q9550 kai GTX970 ειναι σα να εχεις βαλει 19ρες ζαντες στο Zastava και απορεις γιατι δεν παει πανω απο 70Κμ στην εθνικη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα άλλα παίζουν κανονικά! !Μόνο αυτο κάνει χαζα

 

Δεν παίζουν καθόλου κανονικά. Οι ελάχιστες επιδόσεις σου σε ΟΛΑ τα παιχνίδια είναι κατά ΠΟΛΥ κάτω από αυτές από ένα σύγχρονο επεξεργαστή που σου προτείνουν. Αν ωστόσο εσένα δεν σε χαλάει, δεν συντρέχει και λόγος να κάνεις οτιδήποτε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

~30c idle & 2 οθόνες.

 

Αισίως έπεσα και εγώ στα 35 browsing με 2 οθόνες με το power saver του nvidia inspector. Δεν ξέρω αν φταίει η msi, το side flow ή τα 7 κακά της μοίρας μου αλλα αυτό το ρημάδι έκανε απίστευτη διαφορά. Σήμερα το έκλεισα κάποια στιγμή κατα λάθος και όλα ανέβηκαν +10 βαθμούς.

 

@Alex21121988 έχεις βάλει να περνάει τίποτα απο τους browser στη λίστα με τα video; Για τίποτα stream ή yt ή δεν χρειάζεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αισίως έπεσα και εγώ στα 35 browsing με 2 οθόνες με το power saver του nvidia inspector. Δεν ξέρω αν φταίει η msi, το side flow ή τα 7 κακά της μοίρας μου αλλα αυτό το ρημάδι έκανε απίστευτη διαφορά. Σήμερα το έκλεισα κάποια στιγμή κατα λάθος και όλα ανέβηκαν +10 βαθμούς.

 

@Alex21121988 έχεις βάλει να περνάει τίποτα απο τους browser στη λίστα με τα video; Για τίποτα stream ή yt ή δεν χρειάζεται;

Οχι, μονο στα 3D apps εχω κανει add

games και τιποτα αλλο. Δεν νομιζω να εχεις θεματα εκτος αν θελεις να κανεις τιποτα broadcast, εκει μαλλον θα πρεπει να κανεις add το προγραμμα στα video apps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tmaestro κανε καλου κακου και ενα Formataki με καθαρη εγκατασταση Windowns 7 x64 Ultimate στο συστημα σου....

 

Αραχνες θα εχει πιασει απο το βραγλς βαλε drives απο τις καρτες γραφηκων  :cry: :cry: :cry: :cry: :shock: :shock: :shock: :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αισίως έπεσα και εγώ στα 35 browsing με 2 οθόνες με το power saver του nvidia inspector. Δεν ξέρω αν φταίει η msi, το side flow ή τα 7 κακά της μοίρας μου αλλα αυτό το ρημάδι έκανε απίστευτη διαφορά. Σήμερα το έκλεισα κάποια στιγμή κατα λάθος και όλα ανέβηκαν +10 βαθμούς.

 

@Alex21121988 έχεις βάλει να περνάει τίποτα απο τους browser στη λίστα με τα video; Για τίποτα stream ή yt ή δεν χρειάζε

φιλε μου πως το εκλεισες...??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωλήθηκε η δικιά μου σε καλή τιμη, τώρα τι κάνουμε; Msi gaming 980 στα 550 αξίζει; Η να περιμενω; Ειμαι με 4790κ hd 4600

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...