Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια refund ειναι το αυτονοητο να γινει.Αμα φτασεις να πας δικαστικα θα διεκδικησεις παραπανω.Ψηθειτε να φτιαξουμε μια ομαδουλα εδω μεσα,να βαλουμε ενα δικηγορο να δουμε τι γινεται.

Θα τα βάλεις με τους μεγαλοκαρχαρίες της NVIDIA ; Good luck with that..Άσε να δούμε τι θα πετύχουν αυτοί οι 2-3 που έχουν κινηθεί ήδη εναντίον τους νομικά..Στο Αμέρικα δουλεύει η δικαιοσύνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απίστευτο το video "και καλά interview". Παρόλο το διαβόητο λάθος περί χαρακτηριστικών, price drop δεν είδαμε στις 970 -.-

 

Νιώθω πως κάναμε έναν κύκλο με αυτό το βίντεο. Από το insomnia -> σε όλα τα site -> και πίσω στο insomnia :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Νιώθω πως κάναμε έναν κύκλο με αυτό το βίντεο. Από το insomnia -> σε όλα τα site -> και πίσω στο insomnia :P

και ποιος είστε εσείς κύριε!? :P

 

θα ήταν ωραίο πάντως να έμπαινε ένα poll στο topic :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι που νομίζω δεν προβλημάτισε μέχρι τώρα, είναι ότι οι νέες κονσόλες μπορούν να αφιερώσουν 4+ γιγα vram στα παιχνίδια τους τα οποία ήδη τρέχουν σε χαμηλότερες αναλύσεις από 1920x1080p. Αν σκεφτούμε ότι τα επερχόμενα παιχνίδια πλην ελάχιστων αποκλειστικότητων θα είναι console ports, ότι όπως πάντα θα έχουν σίγουρα πιο εξελιγμένα - βαριά γραφικά από τα πρώτης γενιάς, ακόμη και αν μείνουν οι περισσότεροι κάτοχοι pc σε 1080p monitors πάλι θα υπάρξει θέμα. Και δεν νομίζω ότι θα κάτσουν να χάσουν χρόνο - χρήμα για να ασχοληθούν με τις ιδιοτροπίες μιάς κάρτας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο προβλημα που εξακολουθω να εχω στο SoM ειναι με τα ultra textures. Κανενα stuttering δεν υπαρχει με high, και νομιζω απο μια γρηγορη ματια στο video αυτο επιβεβαιωνεται.. 

Δεν γνωριζω εαν κασαρει/uncompressing τιποτα textures στην απ'εδω πλευρα στα ultra και χλωμο το βλεπω, αλλα εξ αρχης πολυ πριν δημιουργηθει το σκανδαλο, αυτο το προβλημα ειχα και αυτο εξακολουθω να εχω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα βγει παιχνίδι που θα ζητάει όντως πάνω από 4GB VRAM για 1080P τουλάχιστον για μέχρι το τέλος του '16.

Mην κοβεις χερακι για αυτο.. Εγω δεν το βλεπω τοσο αισιοδοξα ολο το θεμα περι απαιτησεων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...