Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά το πέρασμα του τελευταίου driver(epic fail που δεν τον είχα ήδη)

δεν μπορώ να αναπαράγω το stutering μετά τα 3.5gb.

 

Το ότι είχα πριν κάτι σημαίνει όμως.

Πιθανολογώ ότι κάπως το μαγειρέψανε να μην πηγαίνουν

δεδομένα που πρέπει να είναι στο γρήγορο κομμάτι στο αργό

κομμάτι και στέλνουν στο αργό κάποια άλλα ή και καθόλου όπως

λένε παραπάνω.

 

Εδώ μπαίνει ένα καινούριο ερώτημα.

Όταν θα βγει η επόμενη σειρά και δεν θα έχουν την ίδια

ζέση να ασχοληθούν με την 970, μήπως το πρόβλημα επανέλθει?

Μονος μου τα ελεγα μονος μου τα ακουγα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι το Dying light είναι ram limited, ειδικά σε 4k.

Aυτο αποδεικνυει γιατι εχουν stutt πολλοι με τα 8Gb στο game. Το εχεις αναφερει και εσυ και εγω πιο πισω οτι οντως παιζει και αυτο ρολο. Ακομα ψαχνουν φαντασματα βλεπω εδω. :P

 

*Δεν τα παει και ασχημα το ''αργο'' μερος των 500Μb ε? Καλα να παθει η nvidia που βγαινει τωρα ο καθενας και λεει οτι θελει για την gpu...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια!θελω την γνωμη σας αναμεσα στην asus gtx970 κ msi gtx 970....ποια να επιλεξω..??

Καθαρα απο περιεργεια γιατι κοιτας μονο σε αυτες τις 2 εταιριες???πχ και η Zotac ειναι αξιολογη προταση,αρκετα φθηνοτερη και με 5 χρονια εγγυηση.

Παντως να ξερεις οτι οι Asus καρτες γραφικων τωρα τελευταια εχουν βγαλει παρα πολλα προβληματα.Προσφατα συμφορουμιτης ειχε αλλαξει 2 Asus 970 λογω Coil και περιμενει την 3η.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θελω να χορα στο κουτι μου γτ τωρα εχω μια gtx 580  h οποια ειναι 30 cm κ χωρα ισα ισα........εγω θελω να ειναι σταθερη κ αποδοτικη..!!μην την καψουμε με το over clock..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θελω να χορα στο κουτι μου γτ τωρα εχω μια gtx 580  h οποια ειναι 30 cm κ χωρα ισα ισα........εγω θελω να ειναι σταθερη κ αποδοτικη..!!μην την καψουμε με το over clock..

Και δεν ειναι σταθερες και αποδοτικες οι αλλες εταιριες τυπου Evga και Gigabyte ή ακομα και Zotac???Τοσα ατομα τις εχουν προτιμησει,ειδικα τις Gigabyte και μονο τα καλυτερα μπορουμε να πουμε για την συγκεκριμενη εταιρια.Για την Asus παλι τα τελευταια χρονια για μενα εχει χασει το καλο ονομα που ειχε απο παλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα θελω να χορα στο κουτι μου γτ τωρα εχω μια gtx 580  h οποια ειναι 30 cm κ χωρα ισα ισα........εγω θελω να ειναι σταθερη κ αποδοτικη..!!μην την καψουμε με το over clock..

αν έχεις την δυνατότητα να αγοράσεις από εκτός Ελλαδιστάν, κοίτα και για Galax/KFA2 :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν ειναι σταθερες και αποδοτικες οι αλλες εταιριες τυπου Evga και Gigabyte ή ακομα και Zotac???Τοσα ατομα τις εχουν προτιμησει,ειδικα τις Gigabyte και μονο τα καλυτερα μπορουμε να πουμε για την συγκεκριμενη εταιρια.Για την Asus παλι τα τελευταια χρονια για μενα εχει χασει το καλο ονομα που ειχε απο παλια.

h g1 δεν χοραει στο κουτι μου γιαυτο κοιτω αλλες εταιριες...!η asus δεν δεχεται over clocking..?

αν έχεις την δυνατότητα να αγοράσεις από εκτός Ελλαδιστάν, κοίτα και για Galax/KFA2 :)

απο εξωτερικο οχι γτ αν παθει κατι θα τρεχω μετα..σε ευχαριστω παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

h g1 δεν χοραει στο κουτι μου γιαυτο κοιτω αλλες εταιριες...!η asus δεν δεχεται over clocking..?

απο εξωτερικο οχι γτ αν παθει κατι θα τρεχω μετα..σε ευχαριστω παντως!

Zotac,Evga Ftw ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...