Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή εσύ Fulgore θα έδινες την 970 πίσω για να περιμένεις τις AMD τώρα ; Και μέχρι τότε θα παίζεις Pacman ας πούμε ;

Βασικα αν απο τωρα ειχα στα χερια μου τι ακριβως θα εβγαζε η Amd και ηξερα οτι θα εβγαινε τον Μαρτιο και το σημαντικοτερο ποσο θα κοστιζε θα το εκανα ανετα.Οσο για το τι θα επαιζα μην φοβασαι εχω παρα πολλα παιχνιδια Wii U και Wii που με βγαζουν μεχρι και οταν βγει το Witcher 3 που λεει ο λογος :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το σήκωσα και γω στο forum της msi!!

 

γελάω μόνος μου μέσα στο σπίτι :lol:

 

Υ.Γ. Από msi :

 

Ticket:
Refund policy GTX 970

Content:
MSI will soon release a press release regarding this matter.
Until then no comments will be made.
We recommend to keep an eye on the MSI website and media sites.



 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έσβησα. :) ;)

Δεν τρεχει κατι εννοειται man. Απλα πολλες φορες γινονται παρεξηγησεις απο το τιποτα. Και να διαφωνησουμε σε κατι θα γινει σε πολιτισμενα παντα πλαισια και χωρις χαρακτηρισμους. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι λεω οποιος δεν ειναι ευχαριστημενος ας την πουλησει και ας περιμενει με την integrated για τις νεες.. Αν δεν ειχα δευτερη θα εψαχνα για καμια ευκαιρια και εγω απο τις "αχρηστες" να κανω SLi θα βολευτω εγω με την "πετσοκομμενη" που να φανταστεις με βγαζει ασπροπροσωπο ακομη και σε 4k.. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα με χαλούσε να έπαιρνα τα 410 ευρώ πίσω και να έβαζα ένα 40άρι για μια R9 380(Σε περίπτωση που θα 'χε 449$) με επιδόσεις 980.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα ειχαν προβλεψει οι κυριοι φαινεται. Μας εχουν κλειδωμενους αφου δεν υπαρχει κατι καλυτερο αυτη την στιγμη στην αγορα στα ιδια χρηματα. Ειναι δαιμονες οι τυποι.

 

Anw κανεις δεν παιζει να θελει να δωσει την 970 οποτε απλα κανουμε ανακυκλωση της συζητησης. Παιζουμε μια χαρα και ολα good.

 

Εγω ηθελα να δωσουν και κανενα παιχνιδακι για να φανουν και λιγο καλοι. Το refund μου ειναι αχρηστο. Δεν εχω και αλλο pc αυτη την στιγμη, να τα εβαζα στην ακρη τα χρηματα.

 

*Αν βγαλει κατι καλο συντομα η amd θα το σκεφτω, αν και δυσκολα φευγω απο την nvidia, ασχετα που στην επομενη μου αγορα απο αυτους, θα ειμαι πολυ καχυποπτος και θα περιμενω περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω ανακοίνωση της MSI..

 

Ticket: 
Refund policy GTX 970

Content: 
MSI will soon release a press release regarding this matter.
Until then no comments will be made.
We recommend to keep an eye on the MSI website and media sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα ειχαν προβλεψει οι κυριοι φαινεται. Μας εχουν κλειδωμενους αφου δεν υπαρχει κατι καλυτερο αυτη την στιγμη στην αγορα στα ιδια χρηματα. Ειναι δαιμονες οι τυποι.

 

Anw κανεις δεν παιζει να θελει να δωσει την 970 οποτε απλα κανουμε ανακυκλωση της συζητησης. Παιζουμε μια χαρα και ολα good.

 

Εγω ηθελα να δωσουν και κανενα παιχνιδακι για να φανουν και λιγο καλοι. Το refund μου ειναι αχρηστο. Δεν εχω και αλλο pc αυτη την στιγμη, να τα εβαζα στην ακρη τα χρηματα.

 

*Αν βγαλει κατι καλο συντομα η amd θα το σκεφτω, αν και δυσκολα φευγω απο την nvidia, ασχετα που στην επομενη μου αγορα απο αυτους, θα ειμαι πολυ καχυποπτος και θα περιμενω περισσοτερο.

Εγω παντως το ψινω ασχημα κυριως λογω αναλυσης.Αν ημουν σε 1080p οντως δεν θα με πειραζε τοσο αλλα σε 1440p δεν μπορω να πω οτι νιωθω ιδιαιτερα σιγουρος για τα μελλοντικα παιχνιδια. Και εγω σε μια φαση οπως λεει ο Psycho παραπανω ειμαι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...