Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοειται οτι θα μπω μπροστα. Να μαζεουτουμε οσο ποιο πολλοι γινεται!! Θα περασουμε στην αρχη απο eshop για οσους την πηρανα πο εκει και μετα απο plaisio ! Εγω θα ειμαι μπροστα και θα μιλαω και πρωτος! Ας τολμησουν να μην μας δωσουν την 980 ως αντικατασταση για την 970 τζαμπα! Εχει να γινει χαμος!!! Στειλτε μου pm οσοι το παρετε αποφαση να κανονισουμε ποε θα παμε!!

Εγώ είμαι μέσα αλλά θέλω αν γίνεται να περάσουμε και από το μαγαζί που την πήρα εγω. :P

 

PS. κερνάω και καφεδάκια μετά.(Κανονίστε να είστε τόσοι πολλοί που όλο το refund να πάει στους καφέδες.) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και να την παρουν πισω την GTX970, θα σας δωσουν 350-400 ευρω. Τι θα παρετε?
Εγω και σημερα GTX970 θα επερνα στα χρηματα αυτα, δεν υπαρχει κατι καλυτερο και δεν αξιζει τα +250ευρω η GTX980 σε καμια περιπτωση.

Φυσικα και δεν δινω πισω την GTX970 μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να την παρουν πισω την GTX970, θα σας δωσουν 350-400 ευρω. Τι θα παρετε?

Εγω και σημερα GTX970 θα επερνα στα χρηματα αυτα, δεν υπαρχει κατι καλυτερο και δεν αξιζει τα +250ευρω η GTX980 σε καμια περιπτωση.

Προσωπικά είμαι της υπομονής, μια φορά δεν το έκανα και το μετάνιωσα...Θα περιμένω μέχρι να δω τι έχει να πει και η κόκκινη και μετά αποφασίζω. Μπορεί να πέσει και στο 500ρι η τιμή της 980 και πάμε βλέποντας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οποιος θελει ας το επιχειρησει. Εγω προσωπικα δεν εχω χρονο για να προσπαθω να αποδειξω στο καθε παιδαρελι εκει που τον κανει μπαλακι το καθε Πλαισιο και του δινει 4 εκατομπαλα για μισθο. Να καθομαι να τσακωνομαι για μια gpu τωρα..

 

 

700 ή 750 είναι ο μισθός κ μπόνους πωλήσεων turbo-x.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω τρεις 970 από Msystems, όταν γίνει η συνάντηση...πείτε μου. 1200 έχω να λαμβάνω !  :mrgreen:  :wub:

Ευτυχώς βρέθηκες και εσύ που αγόρασες από το συγκεκριμένο γιατί ένιωθα μόνος. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα email στο support της gigabyte και απαιτω να μου την αλλαξουν με την 980 G1 GAMING! Περιμενω απαντηση. Θα στειλω και στο eshop να δω τι γινεται

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι μέσα αλλά θέλω αν γίνεται να περάσουμε και από το μαγαζί που την πήρα εγω. :P

 

PS. κερνάω και καφεδάκια μετά.(Κανονίστε να είστε τόσοι πολλοί που όλο το refund να πάει στους καφέδες.) :P

κανενα προβλημα! Θα περασουμε απο ολα τα μαγαζια! Και μετα παμε για καφε ετσι για να ηρεμησουμε απο τα νευρα μας η για να το γιορτασουμε σε περιπτωση που μας δωσουν την 980! Περιμενω pm.

 

Κατι αλλο τωρα. Ποσο πιο δυνατη θα ηταν 970 αν ειχε 56 rops και 2 mb L2? Σε συγκριση με τις 970 που μας δωσανε ποσο % καλυτερη αποδοση θα ειχαμε αν ειχαν βγει ετσι οπως τις διαφημιζαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα προβλημα! Θα περασουμε απο ολα τα μαγαζια! Και μετα παμε για καφε ετσι για να ηρεμησουμε απο τα νευρα μας η για να το γιορτασουμε σε περιπτωση που μας δωσουν την 980! Περιμενω pm.

 

Κατι αλλο τωρα. Ποσο πιο δυνατη θα ηταν 970 αν ειχε 56 rops και 2 mb L2? Σε συγκριση με τις 970 που μας δωσανε ποσο % καλυτερη αποδοση θα ειχαμε αν ειχαν βγει ετσι οπως τις διαφημιζαν?

βρε κ εγώ μέσα είμαι άλλα παίζει να είμαι ο μόνος που πήρε την κάρτα απο το polytope....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να την παρουν πισω την GTX970, θα σας δωσουν 350-400 ευρω. Τι θα παρετε?

Εγω και σημερα GTX970 θα επερνα στα χρηματα αυτα, δεν υπαρχει κατι καλυτερο και δεν αξιζει τα +250ευρω η GTX980 σε καμια περιπτωση.

Φυσικα και δεν δινω πισω την GTX970 μου.

Εξαρτάται και πόσο την έχει αγοράσει κάποιος. Οταν την πήρα εγώ και οι R9 290X έπαιζαν στα 330+. Εν τέλει με έκπτωση απο πλαίσιο την πήρα 360 την msi 970.

Ουτε για αστείο θα την σκοτώσω για πιστωτικό 360 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι της υπομονής, μια φορά δεν το έκανα και το μετάνιωσα...Θα περιμένω μέχρι να δω τι έχει να πει και η κόκκινη και μετά αποφασίζω. Μπορεί να πέσει και στο 500ρι η τιμή της 980 και πάμε βλέποντας.

 

Και στο 500αρι να πεσει εγω προσωπικα δεν θα εδινα 100-150 ευρω παραπανω για μια τοσο μικρη διαφορα. Εκτος αν επροκειτο για 8GB εκδοση, εκει ναι.

Συντομα θα δουμε και τις AMD R9 380 και 390 βεβαια. Αν και γενικοτερα προτιμω Nvidia ακομα και αν χρειαστει να δωσω κατι παραπανω (για αντιστοιχη καρτα), λογο καλυτερου support στα περισσοτερα παιχνιδια και καλυτερων drivers με περισσοτερα features.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο 500αρι να πεσει εγω προσωπικα δεν θα εδινα 100-150 ευρω παραπανω για μια τοσο μικρη διαφορα. Εκτος αν επροκειτο για 8GB εκδοση, εκει ναι.

Συντομα θα δουμε και τις AMD R9 380 και 390 βεβαια. Αν και γενικοτερα προτιμω Nvidia ακομα και αν χρειαστει να δωσω κατι παραπανω (για αντιστοιχη καρτα), λογο καλυτερου support στα περισσοτερα παιχνιδια και καλυτερων drivers με περισσοτερα futures*.

100 ευρω για μένα είναι οκ καθότι και εφόσον θα μου κάνουν refund 400 ευρω σε ένα προιόν που το έχω ήδη τρεις μήνες.

 

PS. Μάλλον features εννοείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...