Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν πας να παρεις ενα monitor ips 1440p / 1600p να παιξεις σαν άνθρωπος. Με χαμηλο input lag και λοιπα...

Ναι και εμεις που εχουμε 1440p monitor τι καταλαβαμε ?? Ειπα να τιμησω την 970 λογω των 4gb Vram και να τα αποτελεσματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι και εμεις που εχουμε 1440p monitor τι καταλαβαμε ?? Ειπα να τιμησω την 970 λογω των 4gb Vram και να τα αποτελεσματα....

Γιατι,εχεις κανενα προβλημα στα 1440p;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εμεις που εχουμε 1440p monitor τι καταλαβαμε ?? Ειπα να τιμησω την 970 λογω των 4gb Vram και να τα αποτελεσματα....

Δε μας ειπες οτι εισαι γκαντεμης... :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα οχι γιατι ευτυχως για την Nvidia επεσε σε πολλα παιχνιδια Delay(λες και το ξεραμε οι εταιριες!!!) αλλιως αν πχ σε Witcher 3 εβλεπα αυτα που γραφουν πχ μερικοι για το Dragon Age ή στο Mordor τοτε θα υπηρχε προβλημα.


Γιατι,εχεις κανενα προβλημα στα 1440p;

Να σου πω την αληθεια εγω το παιχνιδι που θελω να δω πως τα παει η 970 ειναι το Witcher 3 που αργει ακομα, τα αλλα ειναι οτι διαβαζω περισσοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε, βάλε το SoM και δες αν τρέχει νερό ή όχι.

Δεν εχω δυστηχως το Mordor για Pc,το εχω παιξει μονο σε φιλο με 770 και επαιζε μια χαρα.Δεν μου πολυ αρεσε το παιχνιδι ουτως ή αλλως τοσο οσο στους περισσοτερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι γραφουν αλλα δεν δειχνουν. Σε 1440p τρεχουμε και εμεις και πανε ολα ρολοι...

 

Μου θυμιζει την φαση που η Samsung ειχε βαλει στην κορεα 18χρονα να τρολαρουν τις συσκευές τις HTC για προβληματα. Και επεσε καμπανα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι γραφουν αλλα δεν δειχνουν.

 

Μου θυμιζει την φαση που η Samsung ειχε βαλει στην κορεα 18χρονα να τρολαρουν τις συσκευές τις HTC για προβληματα. Και επεσε καμπανα....

Εχει παρει μεγαλη εκταση το θεμα αλλιως δεν θα ασχολιομουν αν πχ το γραφανε 5 ακυροι σε καποιο forum. Σε γενικες γραμμες ειμαι πολυ ικανοποιημενος με την καρτα και σε επιδοσεις και σε καταναλωση απλα ειναι μλκια να διαβαζω για προβληματα στην Vram πριν βγουν τα παιχνιδια για τα οποια πηρα την καρτα. Βεβαια ειμαι πιο ηρεμος απο καποιους αλλους γιατι ακομα αργουν να βγουν αξιολογα παιχνιδια και αρα θα εχουν βγει και αλλοι drivers.

Έχουν τρομοκρατηθεί άπαντες χωρίς να έχουν δει οι ίδιοι κάποιο πρόβλημα..Ρε 'σεις, μην τρώτε κουτόχορτο..

Βασικα δεν ειμαι τρομοκρατημενος εγω προσωπικα απλα λιγο απογοητευμενος κυριως επειδη ειναι και αρκετα δημοφιλης η συγκεκριμενη καρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και στο Guru3D άτομα που επίσης δεν έχουν κανένα πρόβλημα αλλά και στο GeForce forum και απλά γελάνε με τα trolls.


Ο μόνος πραγματικά χαμένος στην όλη υπόθεση είναι η NVIDIA που θα δίνει μετά βίας 970 από 'δω και πέρα..Και όλο αυτό για 512MB..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, απλά το PCper θα τρέξει εκτεταμένα test την Δευτέρα με frame-times κλπ..Εκεί θα δούμε σίγουρα αν υπάρχει θέμα ή όχι, πάω στοίχημα ότι τα αποτελέσματα θα 'ναι κανονικότατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...