Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ωραιο παιχνιδι το valley το χαρηκα πολυ.. Βρε τραβα παιξε τωρα και ασε τα συνθετικα.. Ακου εκει ειναι πιο κατω η 980 με tessellation.. Σε gpu limited καταστασεις ματσακωνει το GM204..

Μαρεσεις :D.Ενταξυ μπορει να ειναι κυριως τυπος που να ασχολειται περισσοτερο με Benchmarks παρα με παιχνιδια αν κρινω και απο το υπολοιπο συστημα,ειδικα τις Ram.

Παιδες καλημερα.

 

Το μηχανημα μου ειναι Χ99 rampage V extreme, 5930K στα 4.5Ghz, 16 gb ddr4 gskill 2800 Mhz

 

Ειχα και πανω μια 780ti της gigabyte την OC version και την δευτερα αγορασα την 980 g1 της ιδιας εταιρειας,αλλα απ οτι ψιλοδιαβαζω μαλλον downgrade εκανα.

 

Εσεις τι λετε? Να αρχισω να κλαιω?

Ασχετο αλλα πιο Monitor εχεις??
Ενα 24αρι dell ( 1920χ1200) μην αρχισετε για overkill γιατι το ξερω οτι ειναι.Αλλα η επομενη αγορα ειναι ενα καλο 4κ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά έχω καταλήξει στην asus gtx 970 αλλά βλέπω ότι τα ίδια λεφτά έχει και η msi...τι λέτε εσείς; Έχω μαζέψει με πολύ κόπο τα χρήματα και θέλω να είμαι σίγουρος...ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω καταλήξει στην asus gtx 970 αλλά βλέπω ότι τα ίδια λεφτά έχει και η msi...τι λέτε εσείς; Έχω μαζέψει με πολύ κόπο τα χρήματα και θέλω να είμαι σίγουρος...ευχαριστώ...

Εγω λεω gigabyte g1 αν την χωραει το κουτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω gigabyte g1 αν την χωραει το κουτι σου

με ενδιαφέρει παρα πολυ ο θορυβος....οποτε αν καταλαβαινω καλα με αυτα που διαβαζω η asus ειναι η καλυτερη...καλα δεν λεω; η μηπως η msi ειναι καλυτερα; η Gigabyte μονο που βλεπω τρεις ανεμιστηρες επάνω τρεμω στην ιδεα...

Καποιος με Asus μπορει να μου πει την εμπειρια του;οσον αφορα τον θορυβο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ενδιαφέρει παρα πολυ ο θορυβος....οποτε αν καταλαβαινω καλα με αυτα που διαβαζω η asus ειναι η καλυτερη...καλα δεν λεω; η μηπως η msi ειναι καλυτερα; η Gigabyte μονο που βλεπω τρεις ανεμιστηρες επάνω τρεμω στην ιδεα...

Καποιος με Asus μπορει να μου πει την εμπειρια του;οσον αφορα τον θορυβο...

 

σε corsair 750d & 650d, σε coolermaster & bitfenix full towers δεν ακούγεται τίποτα από G1...

 

το καλοκαιράκι όμως δε ξέρω τι θα συμβεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε corsair 750d & 650d, σε coolermaster & bitfenix full towers δεν ακούγεται τίποτα από G1...

 

το καλοκαιράκι όμως δε ξέρω τι θα συμβεί....

Γιατι ειναι διαφορετικο το 100% του χειμωνα με το 100% του καλοκαιριου? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ειναι διαφορετικο το 100% του χειμωνα με το 100% του καλοκαιριου? :P

 

γιατί ο χώρος που βρίσκομαι τώρα έχει 18C...και το καλοκαίρι 33C.....και τα ανεμιστήρια της παντόφλας θα δουλεύουν ακόμη κ στο idle...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...