Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

H MSI κυκλοφορεί στις επόμενες μέρες νέα έκδοση των GTX970 και 980.

 

Μόνες εμφανείς διαφορές το χρώμα της κάρτας και το backplate.

 

XhXxkiX.jpg

 

syLoDS7.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H MSI κυκλοφορεί στις επόμενες μέρες νέα έκδοση των GTX970 και 980.

 

Μόνες εμφανείς διαφορές το χρώμα της κάρτας και το backplate.

 

XhXxkiX.jpg

 

syLoDS7.jpg

 

See? Was that so hard to begin with? :P

 

Γαμάτο το backplate, αλλά χρώμα προτιμώ το κόκκινο.

 

Συμφωνω και ειναι σημα κατατεθεν της MSI το κοκκινακι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοιτα να δεις να σου πω την αληθεια 20ευρω μπορεις να βρεις το παιχνιδι αρα ενταξυ :P

 

Τελικά μου απάντησαν απο amazon, δεν υπάρχει κουπόνι :(

 

Thank you for contacting us, I am glad to assist you.

 

I checked out your article Msi GTX 980 Gamming Scheda Video, 4 GB GDDR5, PCIe, Nero/Antracite  and there is no coupon code required for this article.

 

You can check out our sitemap page in the description and details of the product:

 

http://www.amazon.it/dp/B00NOP53AA#productDetails

 

I am sorry, we cannot provide you with any coupon code.

 

Sorry we couldn't meet your expectations.

 

If you have any questions or concerns, don't hesitate to let me know.

Warmest regards,

Francesca C.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα θα επρεπε να εδινε backplate και η msi οπως η evga μετα απο register αφου αποφασισε να το βαλει στην καινουρια παρτιδα.

 

Ειναι αδικο για τους υπολοιπους που πηγαμε και τις πηραμε πρωτοι. Ειδικα αν προκειται να στοιχιζει το ιδιο με τις δικες μας. Περιμενω να δω τιμη.

 

 

Εννοειται πως δεν με ενδιαφερει το backplate, διοτι δεν θα μου δωσει κατι περα της εμφανισης, αλλα μου την δινει οταν κανουν τετοια πραγματα. Η καρτα το ιδιο θα στοιχισει πιστευω και απο οτι καταλαβα ειναι απλα αλλο revision και εχει αλλο χρωματακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραπανω θα στοιχιζει.Οπως και η golden που εκανε παραπανω ετσι και αυτην θα κανει παραπανω.Ειναι επετιακη λογο nvidia 

This GPU is an Nvidia Themed GPU which has been made to show off the fact that MSI has build and sold 100 Million Nvidia GPUs. 

 

http://www.overclock3d.net/articles/gpu_displays/msi_announce_two_new_gtx_970_gpus/1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα θα επρεπε να εδινε backplate και η msi οπως η evga μετα απο register αφου αποφασισε να το βαλει στην καινουρια παρτιδα.

 

Ειναι αδικο για τους υπολοιπους που πηγαμε και τις πηραμε πρωτοι. Ειδικα αν προκειται να στοιχιζει το ιδιο με τις δικες μας. Περιμενω να δω τιμη.

 

 

Εννοειται πως δεν με ενδιαφερει το backplate, διοτι δεν θα μου δωσει κατι περα της εμφανισης, αλλα μου την δινει οταν κανουν τετοια πραγματα. Η καρτα το ιδιο θα στοιχισει πιστευω και απο οτι καταλαβα ειναι απλα αλλο revision και εχει αλλο χρωματακι.

 

αυτά αλήθεια τα πιστεύετε ;;;

 

δηλαδή παίρνω το Χ αμάξι φουλ έξτρα το 2014 κ το 2015 ίδιο βγαίνει φουλ έξτρα με προβολείς ομίχλης...

 

θα πρέπει να απαιτώ να μου φορέσουν τους προβολείς μιας κ είναι ολόιδιο το κάρο ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ΟΤ με το παραδειγμα σου, καταλαβαινω τι θελεις να πεις, αλλα δεν μιλαμε για αμαξια  εδω. H evga εδωσε δωρεαν σε οσους ειχαν παρει την καρτα στις πρωτες εμφανισεις της στην αγορα, και εγω ειπα πως και η msi θα επρεπε - μπορουσε να το κανει.

 

 

Αρα ναι τα πιστευω αυτα που ειπα. Και κανεις δεν απαιτησε τιποτα. 

 

Να προσθεσω πως αν οντως τελικα η καρτα στοιχιζει παραπανω καθως προκειται για special ediiton gpu,  τοτε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...