Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοίτα στο bios τις ρυθμίσεις στην καρτέλα gpu να δεις αν είναι ολα ok

 

μια χαρά είναι...ακόμη κ το bios κανονικά το βλέπει...απλώς υπάρχει ένα δεύτερο κοφτό μπιπ στην έναρξη...

 

και απ'όσο έψαξα, στα mobo της asus είναι θεμα ανάλυσης της οθόνης...άρα κάτι δε γίνεται σωστά με το dp...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγω τελικά ψωνισα την MSI GTX 980 Gaming 4G. Διάβασα όμως για τα 3 free games που δίνει η nvidia, και μετά από ψάξιμο ακολούθησα τις οδηγίες στο site της MSI για να παρω τον κωδικο κουπονιου, αλλα αφου γραφτω μεσα στο site της msi πηγαίνω στην καρτέλα events (οπως λεει και εδω στις οδηγίες http://event.msi.com/vga/2014/NV_Q4_PYP_au/ )για να καταχωρήσω την καρτα γραφικών και μου βγάζει αυτό το μήνυμα: Due to an overwhelming response to this promotion and a larger-than-expected amount of claims, the active code is unavailable.

Once again thank you for taking part in this promotion.
Τι θα πει αυτό δηλαδη? αφου η προσφορα δεν εχει τελειώσει και οι κωδικοι ειναι απο την nvidia οχι απο την msi. Πηρε κανεις αλλος ενα απο αυτα τα 3 games που δινουν free με την αγορα καθε gtx 980? κι αν ναι με ποιον τρόπο?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

παιδιά εγω τελικά ψωνισα την MSI GTX 980 Gaming 4G. Διάβασα όμως για τα 3 free games που δίνει η nvidia, και μετά από ψάξιμο ακολούθησα τις οδηγίες στο site της MSI για να παρω τον κωδικο κουπονιου, αλλα αφου γραφτω μεσα στο site της msi πηγαίνω στην καρτέλα events (οπως λεει και εδω στις οδηγίες http://event.msi.com/vga/2014/NV_Q4_PYP_au/ )για να καταχωρήσω την καρτα γραφικών και μου βγάζει αυτό το μήνυμα: Due to an overwhelming response to this promotion and a larger-than-expected amount of claims, the active code is unavailable.

Once again thank you for taking part in this promotion.
Τι θα πει αυτό δηλαδη? αφου η προσφορα δεν εχει τελειώσει και οι κωδικοι ειναι απο την nvidia οχι απο την msi. Πηρε κανεις αλλος ενα απο αυτα τα 3 games που δινουν free με την αγορα καθε gtx 980? κι αν ναι με ποιον τρόπο?

 

Πρεπει να μας πεις απο που την αγορασες την καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στο κουτι θα ειναι το κουπονι,αν δεν ειναι ρωτα εκει που την πηρες

Επισης 1/3 παιρνεις :)

Δεν ειναι ακριβως ετσι οπως το λες.Ειναι αναλογα του με ποια μαγαζια συνεργαζονται και εχουν τους κωδικους και δεν ξερω αν εχουν τελειωσει γιατι και στο Πλαισιο δεν βλεπω πλεον να αναφερονται τα κουπονια αρα ισως η προσφορα να τελειωσε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να μας πεις απο που την αγορασες την καρτα.

η κάρτα αγοράστηκε απο το amazon Ιταλίας.

 

Μεσα στο κουτι θα ειναι το κουπονι,αν δεν ειναι ρωτα εκει που την πηρες

Επισης 1/3 παιρνεις :)

 

Μεσα στο κουτί δεν είχε κανένα κουπόνι, μονο cd και εναν adaptor απο dvi σε vga.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το egate εμένα ακόμα δεν μου έχουν στείλει τα κουπόνια.

Μετά από 15 τηλέφωνα με σύνδεσαν με κάποιον που ήξερε και μου είπε ότι τους έχουν τελειώσει και περιμένουν να τους στείλει η nvidia και άλλα.Μάλλον με στην βδομάδα θα τα έχω.

Ακομα και το egate εχει απο οτι φενεται θεμα με τα κουπονια.

η κάρτα αγοράστηκε απο το amazon Ιταλίας.

 

 

Μεσα στο κουτί δεν είχε κανένα κουπόνι, μονο cd και εναν adaptor απο dvi σε vga.

Το παραπανω ισχυει αν το εχει παρει απο καταστημα που συνεργαζεται με την Nvidia και φερνει τα κουπονια και αν εχει αποθεματικα.

http://www.msystems.gr/index.php?category=1624&product=18535οπως λεει και στο Msystems ναι μεν η ενεργοποιηση ειναι μεχρι 31/1 αλλα η προσφορα ισχυει οσο υπαρχουν διαθεσιμα κουπονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ακριβως ετσι οπως το λες.Ειναι αναλογα του με ποια μαγαζια συνεργαζονται και εχουν τους κωδικους και δεν ξερω αν εχουν τελειωσει γιατι και στο Πλαισιο δεν βλεπω πλεον να αναφερονται τα κουπονια αρα ισως η προσφορα να τελειωσε. 

 

εδω παντως λέει ξεκάθαρα οτι η προσφορά είναι μεχρι 20 Ιανουαρίου... http://event.msi.com/vga/2014/NV_Q4_PYP_au/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μεσα στο κουτί δεν είχε κανένα κουπόνι, μονο cd και εναν adaptor απο dvi σε vga.

ακυρο αλλα βαζουν ακομα dvi σε vga σε καρτες 400 ευρω? o.o.Εμενα δεν ειχε :P.Δεν θα με χαλαγε ενα καλωδιακι hdmi η dp παντως :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/vga-kartes-grafikwn/MSI-VGA-PCI-X-GTX-970-Gaming-4GB-4G.htm και το πλαισιο που ειναι το μονο πλεον που φερνει Msi εχει βγαλει την σχετικη προσφορα απο το Site.

(παναγια μου 450ευρω τιμη καταστηματος  :eek: )


εδω παντως λέει ξεκάθαρα οτι η προσφορά είναι μεχρι 20 Ιανουαρίου... http://event.msi.com/vga/2014/NV_Q4_PYP_au/

Λεει ομως ξεκαθαρα για μαγαζια που συνεργαζονται.Εσυ απο που αγορασες την καρτα ?


η κάρτα αγοράστηκε απο το amazon Ιταλίας.

 

 

Μεσα στο κουτί δεν είχε κανένα κουπόνι, μονο cd και εναν adaptor απο dvi σε vga.

Ωραια τωρα το ειδα.Αρα πρεπει να επικοινωνησεις με το Amazon να δεις αν συνεργαζονται και δινουν γενικα κωδικους. Σε περιπτωση που συνεργαζονται θα σου ερθει ο κωδικος μεσω email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.plaisio.gr/ypologistes-anavathmisi/anavathmisi-ypologisti/vga-kartes-grafikwn/MSI-VGA-PCI-X-GTX-970-Gaming-4GB-4G.htm και το πλαισιο που ειναι το μονο πλεον που φερνει Msi εχει βγαλει την σχετικη προσφορα απο το Site.

(παναγια μου 450ευρω τιμη καταστηματος  :eek: )

Λεει ομως ξεκαθαρα για μαγαζια που συνεργαζονται.Εσυ απο που αγορασες την καρτα ?

Ωραια τωρα το ειδα.Αρα πρεπει να επικοινωνησεις με το Amazon να δεις αν συνεργαζονται και δινουν γενικα κωδικους. Σε περιπτωση που συνεργαζονται θα σου ερθει ο κωδικος μεσω email.

 

Τους έστειλα μολις τώρα ένα μυνημα στο customer support. Ελπίζω να έχουν κωδικούς , είναι καλά τα παιχνιδάκια που δίνουν, εαν εδιναν σαβούρες δεν θα το εψαχνα καν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλα μολις τώρα ένα μυνημα στο customer support. Ελπίζω να έχουν κωδικούς , είναι καλά τα παιχνιδάκια που δίνουν, εαν εδιναν σαβούρες δεν θα το εψαχνα καν!

ειδικα το far cry 4 τρομερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλα μολις τώρα ένα μυνημα στο customer support. Ελπίζω να έχουν κωδικούς , είναι καλά τα παιχνιδάκια που δίνουν, εαν εδιναν σαβούρες δεν θα το εψαχνα καν!

Ε κοιτα να δεις να σου πω την αληθεια 20ευρω μπορεις να βρεις το παιχνιδι αρα ενταξυ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...