Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου αρεσει που εχω στείλει email σε ελληνικα μαγαζιά (που εχουν την g1 σε απόθεμα) ρωτώντας το rev της κάρτας και δεν εχει απαντήσει κανεις. Wtf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει που εχω στείλει email σε ελληνικα μαγαζιά (που εχουν την g1 σε απόθεμα) ρωτώντας το rev της κάρτας και δεν εχει απαντήσει κανεις. Wtf?

 

πάρε τηλέφωνο. το email δεν είναι αγαπημένος τρόπος σε ελληνικά καταστήματα !

 

εκτός του msystems που οι απαντήσεις σε οποιοδήποτε θέμα έρχονται σε 1 έως 4 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός από τους εκάστοτε υπαλλήλους ΞΕΡΕΙ να σου απαντήσει;

  

πάρε τηλέφωνο. το email δεν είναι αγαπημένος τρόπος σε ελληνικά καταστήματα !

 

εκτός του msystems που οι απαντήσεις σε οποιοδήποτε θέμα έρχονται σε 1 έως 4 ώρες.

Αφού ειναι σε απόθεμα μπορούν να κοιτάξουν το κουτί και να μου πούνε

 

+

 

Ούτε αυτοί απάντησαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

Ούτε αυτοί απάντησαν...

 

έφταιγαν κ οι μέρες....τα περισσότερα μαγαζιά του είδους, ξεστοκάρουν αυτή την εποχή....λογικό να μην απαντήσουν σε κάτι "αδιάφορο" γι'αυτούς !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι δυο παρομοια ποιοτητα,παρομοιες επιδοσεις (η μια εχει πιο ψηλα στοκ ρολογια) και παρομοιο θορυβο.Δες και καποιο review.Προσωπικα θα πηγαινα στην zotac εχει σχετικα πιο καλο backround.

Η μια παντως εχει 400 και η αλλη 330.Αν εινα θεμα οικονομικο πας στην ζοτακ.Την palit δεν βλεπω λογο να την παρεις τοσο που κανει.Υπαρχουν asus/gigabyte/msi/evga στην ιδια τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι αν ειναι να την δωσεις την 400αρα, πηγαινε για gigabyte ή msi/asus. Για evga δεν εχω γνωμη καθως δεν εχω διαβασει review για τις συγκεκριμενες.

 

Ειδικα οι g1 ειναι δοκιμασμενες οσο δεν παει. Δεν χρειαζεσαι review για αυτη. Εδω τα εχουν πει ολα ολοι που τις εχουν.

 

Μονο το μεγεθος της να προσεξεις γιατι σε midi μπορει να μην σου χωρεσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν αξιζε η αγορα της Palit τα τελευταια χρονια τουλαχιστον και λογοι ειναι 2.

 

1)Την φερνουν λιγα μαγαζια

 

2)Εχει μολις 2 χρονια εγγυηση και οχι και τοσο καλες Out of the box επιδοσεις σε σχεση με ανταγωνισμο

 

3)Το μαγαζι που κυριως την φερνει ειναι το Πλαισιο και αυτο σημαινει τιμη στον θεο 425ευρω απλα απαραδεκτοι.

 

Α και απο οτι βλεπω στο Skroutz πλεον μονο ενα μαγαζι εχει την Zotac και απο εκει που ειχε 335 ευρω το φθηνοτερο τωρα εχει 390http://www.skroutz.gr/s/5700237/Zotac-GeForce-GTX-970-4GB-ZT-90101-10P.html?keyphrase=zotac+970

 

Δεν αξιζει δυστηχως καμια απο τις 2.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν αξιζε η αγορα της Palit τα τελευταια χρονια τουλαχιστον και λογοι ειναι 2.

 

1)Την φερνουν λιγα μαγαζια

 

2)Εχει μολις 2 χρονια εγγυηση και οχι και τοσο καλες Out of the box επιδοσεις σε σχεση με ανταγωνισμο

 

3)Το μαγαζι που κυριως την φερνει ειναι το Πλαισιο και αυτο σημαινει τιμη στον θεο 425ευρω απλα απαραδεκτοι.

 

Α και απο οτι βλεπω στο Skroutz πλεον μονο ενα μαγαζι εχει την Zotac και απο εκει που ειχε 335 ευρω το φθηνοτερο τωρα εχει 390http://www.skroutz.gr/s/5700237/Zotac-GeForce-GTX-970-4GB-ZT-90101-10P.html?keyphrase=zotac+970

 

Δεν αξιζει δυστηχως καμια απο τις 2.

Λογικα 9 ιανουαριου θα ξαναεχει 330 στα μαγαζια.Τοτε ειναι η νεα παραγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μια ερωτηση θελω να κανω...επειδη τις τελευταιες βδομαδες δεν ασχολιομουν μηπως ξερει κανεις αν διορθωθηκε το προβλημα με τις g1 970 με το displayport και το black screen οταν ανοιγει το pc?επειδη 2 μηνες πλεον το προβλημα παραμενει...και αν δεν βγηκε fix ξερετε αν τελικα φταιει h gigabyte h οι drivers ths nvidia?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μια ερωτηση θελω να κανω...επειδη τις τελευταιες βδομαδες δεν ασχολιομουν μηπως ξερει κανεις αν διορθωθηκε το προβλημα με τις g1 970 με το displayport και το black screen οταν ανοιγει το pc?επειδη 2 μηνες πλεον το προβλημα παραμενει...και αν δεν βγηκε fix ξερετε αν τελικα φταιει h gigabyte h οι drivers ths nvidia?

Τι εννοείς με το black screen οταν ανοίγει το pc? Να δω και εγω αν έχω τέτοιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...