Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υποθετω πως οι υλοποιησεις απο αυτες τις εταιρειεσ θα ειναι εξαιρετικες αλλα εχουν μια διαφορα της ταξης των 50 λιρων κατι παραπανω δλδ απο 70 ευρω οποτε δεν νομιζω να αξιζει τοσο πολυ αυτο το κοστος (τουλαχιστον για μενα)

 

Ειναι αρκετα ελκυστικη η τιμης και τα ρολογια της στο clock ειναι αρκετα υψηλα. Αλλα επειδη το σκεφτομουν και εγω για την JetStream,

ειδα το συγκεκριμενο video: https://www.youtube.com/watch?v=jVLC-ORD6e8

αποφασισα να περιμενω λιγο ακομα και να παω σε καλυτερη υλοποιηση ωστε να εχω το κεφαλι μου ησυχο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για ποιο πραγμα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο? Δεν υπαρχουν θεματα σε μεγαλο ποσοστο. Διαβασε και εδω τι γραφουμε τοσο καιρο για την 9x σειρα. Τοσοι ημαστε με τις gigabyte/msi και θεμα δεν εχουμε οι περισσοτεροι αν οχι ολοι κανενα απολυτως προβλημα. Η palit αν δεν κανω λαθος εχει μονο 2 χρονια εγγυηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζω οτι ολες οι εκδοσεις παρουσιασαν καποιο προβλημα. Αμα δει καποιος το video θα καταλαβει οτι η ποιοτητα κατασκευσης της Palit ειναι σιγουρα κατωτερη απο αυτην των Asus/Msi/Gigabyte. Κατα την γνωμη μου εχει μεγαλυτερη πιθανοτητα να εμφανισει καποιο προβλημα με την παροδο του χρονου. To πιθανοτερο βεβαια ειναι να μην εμφανισει κανενα απολυτως προβλημα, αλλα επειδη με ξερω δεν θα ησυχασω ποτε γνωριζοντας οτι εχω μια καρτα η οποια υστερει σε ποιοτητα σε σχεση με τις αλλες. 

Ναι η Palit εχει 2 χρονια εγγυηση που σημανει και μικροτερη μεταπολιτικη αξια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικα η g1 της gigabyte ειναι αψογη καρτα με ολη την σημασια της λεξεως. Μη φοβου. :-)

Σίγουρα; δλδ έτσι και βάλω 6 πάνελ πάνω δεν θα κάνει κιχ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Evga στις κάρτες παιδιά τι λέει? Δεν είναι καλές σε σύγκριση με MSI? Για την 900 σειρά λέω.

Παρουσιαστηκαν απο τις αρχες αρκετα προβληματα στις εκδοσεις εκτως της FTW,γιαυτο και εχουν τοσο χαμηλοτερες τιμες,ΕΠισης στα χρηματα της Ftw μπορεις να παρεις και τις αλλες γνωστες Msi/gigabyte.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση

 

η 970 g1 εχει βγαλει revision?

 

thanks

Αν ειχε βγαλει θα το εβλεπες στο Skroutz πχ http://www.skroutz.gr/s/3540594/Gigabyte-GeForce-GTX760-2GB-WindForce-3X-OC-Rev-2-0.html

Αλλωστε ειναι η καρτα που εχει παρουσιασει τα λιγοτερα προβληματα αρα δεν νομιζω να το χρειαζεται κιολας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...