Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πεφτει και αλλο στο μεταξυ τωρα. 35 πηγα και εγω. Μου αρεσει που ειχα διαβασει αυτο που ελεγε ο τυπος στο αλλο φορουμ, το ποσταρα και εδω.. και δεν δοκιμασα. Μονο το μονιτορ ο μλκας εγω εκανα disable. Την ειχα την καρτα εδω και 2 μηνες κοντα να τρεχει στα 899ΜΗΖ σε idle στους 50c.

 

Tεσπα, thx γιατι εμμεσως μου κινησες την περιεργεια και το εψαξα ξανα. :-) Μεχρι να το γραψω πηγα στους 33c.. Ο yeah.


Κοσμα εσυ εχεις κανει ΟC? Αν ναι, για πες ποσο την πηγες, με ρευματα ή οχι κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανεβαινει πολυ η ρουφιανα παντως και οι θερμοκρασιες ειναι περα απο καλες. Μπορει να φανει χρησιμο αν σε καποιο game θελεις παραπανω min fps. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τοτε που τα λεγαμε εδω. Δεν μπορουσα να περιμενω αλλο το gamerland. Μου εκατσε και στα χερια μια δωροεπιταγη των 100 απο γνωστη μου.. Ε και δεν μπορουσα να μην την χτυπησω απο το πλαισιο. Τυχερος σταθηκα και την πληρωσα οσο θα επρεπε να την παιρνουν ολοι. 309 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειναι off topic, αλλα εμενα η καρτα εχει ενα ελαχιστο sagging την ακρη προς τα κατω. (οχι στην δεξια ακρη αλλα στην μπροστινη O.o)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αποτι βλεπω εχει μεγαλες τρυπες εκει που βιδωνει στο κουτι και δεν μενει στην ευθεια.Δεν νομιζω να εχει καποιο προβλημα,αλλωστε οπως ειπα ειναι ελαχιστο.Και φωτο απο αλλες καρτες με windforce ειναι ακριβως ετσι.Ισως το κανουν ετσι για να μην υπαρχει προβλημα σε ποιοδηποτε κουτι?

 

(το cable management θα γινει αργοτερα με επεκτασεις καλωδιων.Πισω στο 2007 δεν ηξεραν τι σημαινει μακρια καλωδια xD) 

 

Αυτο εννοω.Εκτος απο το κλασσικο που ειναι στην ακρη της καρτας εχει και λιγο προς τα μπροστα (δεν ξερω αν πειραζει που ειναι ετσι η πρεπει να βαλω κατι να ισιωσει,ας μου εξηγησει καποιος :D)

 

pps: Οι φωτο ειναι χαλια ξερω,ειναι λογο κινητου 

post-303871-0-13759600-1418490996_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση.Αν κανεις overclock την καρτα χωρις να πειραξεις το ρευμα,υπαρχει περιπτωση να παθει ζημια;

Ναι, υπάρχει. Εκ πείρας μιλάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...