Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχωρέστε το ΟΤ αλλά μετά από τόσα χρόνια να μην έχουν καταφέρει να βγάλουν ένα καλό gaming ασύρματο τρωκτικό;

 

Ενταξει μια χαρα ασυρματα υπαρχουν,αλλα αν θες την γνωμη μου κανενα ασυρματο δεν μπορει να φτασει ποτε την αξιοπιστια ενος wired, οταν μιλαμε για serious gaming.. Το G700s που εχω γινεται και ασυρματο και μαλιστα με πολυ καλα αποτελεσματα.. Απλα δεν ειναι το ιδιο mouse οταν ειναι wired :)

Και σαφως και υπαρχουν και ενα καρο καλυτερα mouse απο το δικο μου που να ειναι αποκλειστικα για MP FPS..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το δικο μου δεν μπαινει για κανενα λογο στο ασυρματο.. Ειδικα για competitive φαση mp. Θα με κρεμασει ευκολα οπως εχει κανει.

 

 

Τα razer με το ασυρματο τους ειναι τσακωμενα γιατι απο οτι εχω διαβασει και αλλα μοντελα εχουν παρομοια θεματα με το δικο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολους..μολις παρελαβα την gtx970 g1 gaming της gigabyte..drivers να περασω απο το cd η απο την nvidia?

 

Καλοριζικη απο nvidia γιατι θα βρεις τους τελευταιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα μπάς και σου δώσουν πιστωτικό,το πιστωτικό είναι το καλύτερο που μπορείς να πάρεις σε περίπτωση που χαλάσει κάτι καθώς αξιοποιείς τα λεφτά σου  σε κάτι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατάστημα μπάς και σου δώσουν πιστωτικό,το πιστωτικό είναι το καλύτερο που μπορείς να πάρεις σε περίπτωση που χαλάσει κάτι καθώς αξιοποιείς τα λεφτά σου  σε κάτι καλύτερο.

 

υπαρχει κατι καλυτερο απο την g1?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατι καλυτερο μπορει και οχι. Ειναι για μενα η καλυτερη υλοποιηση και δεν ειναι τυχαιο οτι οι περισσοτεροι την προτιμουν και εδω.

 

Εφαμμιλες υπαρχουν εννοειται οπως asus, msi ακομα και η υλοποιηση της zotac.

 

Η καθε μια εχει τα αρνητικα της. 

 

Η g1 ειναι τερατιλα σε μηκος, δεν χωραει στα περισσοτερα midi φτηνοκουτια αν με πιανεις.

Δεν εχει νεκρα τα fan οπως οι υλοποιησεις των asus, msi που τα ανεμιστηρια αρχιζουν να δουλευουν οταν χτυπησεις πανω απο 60 βαθμους.

 

Αυτο ειναι ενα πλεονεκτημα οσο αφορα τον θορυβο, ασχετα αν και η g1 ειναι αθορυβη.

 

Η msi δεν εχει backplate αλλα για μενα αυτο δεν ειναι λογος να της ριξει καποιος ακυρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σ επαθε φιλε και χαλασε?

Δεν ειναι ελεεινο να εχεις παρει την g1 και να γραφει ο αλλος αν χαλασει τι την κανω? :D (προχθες πηρα την δικια μου :D)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...