Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To Πλαισιο τωρα την πηγε σε αυτη την τιμη, λες και ειναι χρηματιστηριο, ελεος. 410 την πηραμε παντως οι περισσοτεροι την msi, Εχεις τα δικια σου, αλλα και στο εξωτερικο τα ιδια γινονται ειδικα με τις συγκεκριμενες καρτες. Υπαρχει πολυ ζητηση και καποιοι το εκμεταλευονται ολο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To Πλαισιο τωρα την πηγε σε αυτη την τιμη, λες και ειναι χρηματιστηριο, ελεος. 410 την πηραμε παντως οι περισσοτεροι την msi, Εχεις τα δικια σου, αλλα και στο εξωτερικο τα ιδια γινονται ειδικα με τις συγκεκριμενες καρτες. Υπαρχει πολυ ζητηση και καποιοι το εκμεταλευονται ολο αυτο.

Ναι το θυμαμαι οτι ειχε παλια 409ευρω που και παλι πολλα ειναι καθως δυστηχως την φερνει μονο το Πλαισιο.Στα αλλα συμφωνω μαζι σου.Βεβαια το ολο θεμα ειναι και ποια καταστηματα ειναι που δινουν και το παιχνιδι δωρο και δεν ειναι και πολλα τα καταστηματα ουτε εχουν πολλες καρτες για ποικιλια.

Πχ η απλη Gigabyte στα 365 ευρω δεν αξιζει καθως δεν ερχεται με παιχνιδι μαζι,ενω η Gigabyte και η Asus στα 400ερχονται με παιχνιδι μαζι,και αν αφαιρεσεις την αξια του βγαινουν στα ιδια χρηματα με την απλη Gigabyte :P Για την Msi ενα αλλο επισης που δεν μου αρεσε ειναι που σε εμας στην Ευρωπη δεν δινεται και το δωρεαν Mousepad που εχουν οι αλλοι στο εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, σήμερα παρέλαβα και εγω την G1 και εχω καποιες απορίες σχετικα με την συσκευασία και τη φύλαξη της κάρτας στο εσωτερικό. 1. Η συσκευασία απ' έξω θα επρεπε να έχει κάποιο αυτοκόλλητο σφραγισης; 2.H κάρτα είναι μέσα σε σελοφάν σκληρό, το οποίο είναι κολλημένο με απλό σελοτέιπ; H κάρτα είναι πανέμορφη αλλα μπορώ να πω οτι είμαι αρκετά δυσαρεστημένος με το θέμα φύλαξης...ειδικά όταν μιλάμε για 400 ευρω κάρτα. Σε λίγο θα την βάλω στο κουτί μου και θα σας πω εντυπώσεις. :)

Αχαχαχα.Παρομοια αποροια ειχε ενας στο ιντερνετ με την x99 deluxe.400 ευρω μητρικη και το κουτι ηταν ξεσφραγιστο και η ζελατινα της μητρικης δεν ειχε καν σελοτειπ.Ετσι τις εχουν απο εκει.Κυριως για να μπορεις να την τσεκαρεις ευκολα για εμφανη προβληματα.Και το μαγαζι που την παραλαμβανει και ο ιδιος ο πελατης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σκέφτηκα και εγω να σου πω την αλήθεια αλλα και πάλι δεν πιστεύω οτι είναι τίμια εξήγηση απο την μεριά της εταιρίας(μπορεί να βρει και άλλους τρόπους ΑΝ θέλει να δώσει στον πελάτη την ευκαιρία να κοιτάξει για τυχον προβλήματα)...Την έβαλα και εγω τώρα στο σύστημα μου και όλα τρέχουν καλά μεχρι στιγμής. Μπορει να είναι και ιδέα μου αλλα όσοι την έχετε κοιτάξτε λίγο αν έχει μια μικρή κλήση προς τα δεξιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.galax.net/europe/970hof.html

 

εδώ είναι όλα τα λεφτά :)

Μιλαμε για Gpu απο Ελληνικα καταστηματα...Και ναι η συγκεκριμενη εχει αναφερθει κατι σελιδες πιο πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kraken92, από πότε έχεις να αγοράσεις κάρτα γραφικών;

 

Γιατί εγώ δε θυμάμαι να έχουν περάσει απ' τα χέρια μου κάρτες σε σφραγισμένα αντισταστικά σακουλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kraken92, από πότε έχεις να αγοράσεις κάρτα γραφικών;

 

Γιατί εγώ δε θυμάμαι να έχουν περάσει απ' τα χέρια μου κάρτες σε σφραγισμένα αντισταστικά σακουλάκια.

ASUS 280X DC2 TOP σφραγισμένη με ταινία απ'έξω και απο μέσα το σακουλάκι που είχε τη κάρτα κλεισμένο με σελοτειπ που έγραφε ASUS...τόσο πολύ καιρό ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου και ακόμα και ένα εξωτερικό αυτοκόλλητο σφράγισης θα έδεινε ένα feeling ασφάλειας. Τέσπα, έχει να κάνει με την κρίση του καθενός..εμένα η κάρτα με ενδιέφερε να δουλεύει και τίποτα άλλο. Κάποιος που είναι κάτοχος έχει παρατηρήσει καθόλου coil whine;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαχιστο στο Wow λογω φυσικα του οτι εγραψε πανω απο 100fps,αλλα σταματησε κατευθειαν τιποτα το μονιμο δηλαδη και μου εχει τυχει ελαχιστες φορες.Βεβαια δεν πολυ ακουγεται μιας και φοραω ακουστικα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το θυμαμαι οτι ειχε παλια 409ευρω που και παλι πολλα ειναι καθως δυστηχως την φερνει μονο το Πλαισιο.Στα αλλα συμφωνω μαζι σου.Βεβαια το ολο θεμα ειναι και ποια καταστηματα ειναι που δινουν και το παιχνιδι δωρο και δεν ειναι και πολλα τα καταστηματα ουτε εχουν πολλες καρτες για ποικιλια.

 

 

 

μονο το πλαισιο??
 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.galax.net/europe/970hof.html

 

εδώ είναι όλα τα λεφτά :)

 

Στους overclockers UK κυκλοφορεί η Galax "Infinity" edition, όπου εγγυούνται μηδενικό coil whining.

 

http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=GX-010-GX&groupid=701&catid=1914&subcat=1010

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...