Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα μας πει ο ίδιος όταν τη βάλει.

Απλά εμπνέεις μια σιγουριά απο το post σου, και δεν θα ήταν καλό να τη πατήσει το παλικάρι. Ακόμα και να τη σηκώνει ίσα ίσα, δεν είναι καλο να ζορίζεις το psu σε καμιά περίπτωση και αυτό είναι γνωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω σκοπο να παιξω παιχνιδια με αυτο το psu, δεν ειμαι πρωταρης στο θεμα. :) Απλα τωρα εχω λεφτα και πρεπει να παρω τη gpu αλλιως καλο 2015. :)

 

Οποτε επιστροφη στην απορια μου, το τροφοδοτικο θα αλλαχτει με ενα rm650 αλλα σε καμια εβδομαδα απο σημερα.

 

Την επόμενη φορά που θα μου κάνετε κάτι ανάλογο θα παίρνετε τις άδειες με το τσουβάλι. ΄Εχω πει κάντε ότι θέλετε μέσω PM αλλά δημόσια δεν θέλω να δίνονται λανθασμένες εντυπώσεις.

Σιγά μη δεν τη σηκώσει.

 

Θέλεις να προκαλέσεις την τύχη σου ή μιλάω στον τοίχο. Αν ξαναδιαβάσω έστω κατά προσέγγιση κάτι ανάλογο δημόσια θα το θεωρήσω λόγο για αρκετές μέρες ban. Μετά από τόσες προειδοποιήσεις θα πρέπει να τα θέλει ο οργανισμός σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά εμπνέεις μια σιγουριά απο το post σου, και δεν θα ήταν καλό να τη πατήσει το παλικάρι. Ακόμα και να τη σηκώνει ίσα ίσα, δεν είναι καλο να ζορίζεις το psu σε καμιά περίπτωση και αυτό είναι γνωστό.

 

Σε ΚΑΝΕΝΑΝ δεν συνιστάμε ανάλογα ρίσκα. ΄Οποιος θέλει να τα πάρει για τον εαυτό του ευχαρίστως, αλλά δημόσια ισχύουν οι ελάχιστες προδιαγραφές των κατασκευαστών.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα αν ειναι εντονο μπορεις να την επιστρεψεις πισω ετσι??

 

Δε γνωρίζω, δεν με απασχολεί ιδιαίτερα. Απλώς υπάρχει κόσμος που τον απασχολεί ο θόρυβος γενικώς και καλό είναι να το γνωρίζει οτι το 80% των υλοποιήσεων (εκτός αν ήμουν 100% άτυχος) των 980 έχει σφύριγμα αρκετό και της g1 - 970 σε δείγμα 5 καρτών έχει μικρότερο θέμα αλλά έχει σε απόλυτους αριθμούς κ σε αρκετά ήσυχα κουτιά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ΚΑΝΕΝΑΝ δεν συνιστάμε ανάλογα ρίσκα. ΄Οποιος θέλει να τα πάρει για τον εαυτό του ευχαρίστως, αλλά δημόσια ισχύουν οι ελάχιστες προδιαγραφές των κατασκευαστών.

Αυτό προσπαθώ να πω αλλά χωρίς να προσβάλλω κανέναν. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό προσπαθώ να πω αλλά χωρίς να προσβάλλω κανέναν. :wacko:

 

Εσύ με καταλαβαίνεις, απλά μερικοί άλλοι δυσκολεύονται με το θέμα της υπευθυνότητας και την συμμόρφωση προς τους κανόνες παιχνιδιού εδώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ με καταλαβαίνεις, απλά μερικοί άλλοι δυσκολεύονται με το θέμα της υπευθυνότητας και την συμμόρφωση προς τους κανόνες παιχνιδιού εδώ. 

Σορρυ για το post πριν απλά δεν πρόσεξα οτι ήταν το παλικάρι με τις ελλιπή προδιαγραφές γι' αυτό και ευχήθηκα καλή αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοριζικια. Αντε να εχουμε και αλλα ατομα msi, γιατι ολοι ησαστε με τις g1 :P . Πηρες την προσφορα με το game? Aν ναι ποιο διαλεξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι διότι την πήρα από ένα παιδί στις αγγελίες.. εδώ στο Insomnia. Ολοκαίνουρια στα 330 ευρώ.
Είναι αγορασμένη από plaisio πριν 10 μέρες και τους έστειλα τώρα μήπως μου δώσουν τον κωδικό (έχω την απόδειξη αγοράς).  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι διότι την πήρα από ένα παιδί στις αγγελίες.. εδώ στο Insomnia. Ολοκαίνουρια στα 330 ευρώ.

Είναι αγορασμένη από plaisio πριν 10 μέρες και τους έστειλα τώρα μήπως μου δώσουν τον κωδικό (έχω την απόδειξη αγοράς).  :-D

Με γειά! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...