Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά νέα για όσους δεν βιαστηκαν να αγοράσουν Bundle με τις 780-ti/970/980

 

The Ubisoft games, which buyers of the above hardware will be able to choose from, are as follows:

The Crew

Far Cry 4

Assassin's Creed Unity

 

Πηγή

http://hexus.net/gaming/news/pc/76589-nvidia-announces-ubisoft-pick-your-path-games-bundle/?set_mobile_full_site_cookie=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τότε μάλλον το Link.png Site: ίδιο λέμε. Πού να το ξέρω ??? Δεν το πες και συ πιο πριν ότι έχεις inside info να προλάβουμε να πάρουμε καμια μετοχή.

 

Σιγά μην πάρω την ευθύνη να σπεκουλάρετε με μετοχές βάση τα λεγόμενά μου για να με κυνηγάτε μετά :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά νέα για όσους δεν βιαστηκαν να αγοράσουν Bundle με τις 780-ti/970/980

 

The Ubisoft games, which buyers of the above hardware will be able to choose from, are as follows:

The Crew

Far Cry 4

Assassin's Creed Unity

 

Πηγή

http://hexus.net/gaming/news/pc/76589-nvidia-announces-ubisoft-pick-your-path-games-bundle/?set_mobile_full_site_cookie=1

απο που πρεπει να το παρουμε ειναι η ερωτηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο που πρεπει να το παρουμε ειναι η ερωτηση....

Pick Your Path promotion starts this week and runs until the end of 2014.

 

Please check with the retailer before parting with your hard-earned cash in the belief that you qualify for the bundle.

 

Με λίγα λόγια μίλα με το μαγαζί πριν ψωνίσεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pick Your Path promotion starts this week and runs until the end of 2014.

 

Please check with the retailer before parting with your hard-earned cash in the belief that you qualify for the bundle.

 

Με λίγα λόγια μίλα με το μαγαζί πριν ψωνίσεις :)

μολις ανακοινωσει στο site h nvidia ποιος προμηθευτης θα εχει την προσφορα μαλλον πως κερδισε τα λεφτα μου επιτελους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μ' αρέσει πάντως που η κάρτα δεν ακούγεται καθόλου ούτε σε full load.Όλες οι προηγούμενες κάρτες μου ήταν reference και με O/C ειδικά δεν την πάλευες από το θόρυβο, από τούδε και στο εξής μόνο custom.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατανάλωση συστήματος και αν ναι με τι το μέτρησες;

Ναι, κατανάλωση συστήματος με απώλειες τροφοδοτικού μέσα, με kill-a-watt.

 

Έκανα λάθος για τις Tahiti btw, 620-660 ήταν η κατανάλωση σε compute(mining), σε 3d load κάπου στα 500-550 έγραφε το kill-a-watt (με στοκ ρολόγια/ρεύματα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ, η G1 δεν είναι και τόσο θορυβώδης σε load, ακόμα και με τα ανεμιστήρια στο 100%, μπορώ να πω ότι παλεύεται.

 

Η Vapor-X 7950 ας πούμε, παρήγαγε περισσότερο θόρυβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσα χρονια παιρνω gpus δυστυχως δεν εχω παρει ποτε game. Ισως φταιει παντα το διαστημα που τις παιρνω οπου εχουν πρωτοερθει και ετσι δεν παιρνω και τιποτα επιπλεον. Αληθεια εσεις με την 970 πηρατε τιποτα? Εγω απο το πλαισιο πηρα ενα χαμογελο μονο.  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσα χρονια παιρνω gpus δυστυχως δεν εχω παρει ποτε game. Ισως φταιει παντα το διαστημα που τις παιρνω οπου εχουν πρωτοερθει και ετσι δεν παιρνω και τιποτα επιπλεον. Αληθεια εσεις με την 970 πηρατε τιποτα? Εγω απο το πλαισιο πηρα ενα χαμογελο μονο.  :-(

Τα ιδια εγιναν και το περσινο καλοκαιρι οταν βγηκε η σειρα 7--.Τα δωρα βγηκαν τον Νοεμβριο οπως και τωρα και νομιζω ενα απο τα λιγα καταστηματα που εδινε τα δωρα πρεπει να ηταν το You.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ιδια εγιναν και το περσινο καλοκαιρι οταν βγηκε η σειρα 7--.Τα δωρα βγηκαν τον Νοεμβριο οπως και τωρα και νομιζω ενα απο τα λιγα καταστηματα που εδινε τα δωρα πρεπει να ηταν το You.

ψαχνω να βρω κανενα μαγαζι που συνεργαζεται με nvidia για να δινει δωρα αλλα δεν βρισκω προς το παρον
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...