Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε βλέπω να προκύπτει "μάλλον" από κάπου αλλά θα δούμε.

 

Η πρότασή του εμπεριέχει το "μάλλον". Mε τελικό tape out τον 07/14 είναι απίθανο να μην εμφανιστεί σαν πυρήνας στην αγορά έστω και αν δεν προορίζεται για τον μέσο καταναλωτή. Το GM204 το φέρανε από tape out τον Απρίλιο του 14 στα ράφια σε χρόνο ρεκόρ λόγω ίδιου πρωτοκόλλου και πακέτου με GK104. ΄Ιδιο ακριβώς συμβαίνει με GM200 & GK110.

το fiji έχει πάει για q3/15

 

Επειδή μόνο δύο ψωρο-αναλυτές αμφίβολης ακρίβειας είδα να το αναφέρουν, υπάρχει κάτι άλλο που να το αναφέρει μέχρι τώρα για να δώσω βάση; Γιατί αν μου πεις ότι είναι μόνο το πρώτο είναι πληρωμένα τσιράκια για να ανεβάσουν τις μετοχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος στον οποίο απευθυνόταν ο Psycho_Warhead ρωτούσε για "980 ti" και το νήμα είναι για Geforce 9xx βέβαια.

 

Δεν είμαι μέσα στο κεφάλι του Psycho αλλά υπό την έννοια ότι αν περιμένει οποιοσδήποτε κάτω πάνω από 980 το πιθανότερο είναι να περιμένει το GM200 έχει λογική.

 

Δεν έχω υπόψιν μου καμία 980Ti όπως δεν υπήρξε και καμιά 680Ti αλλά άντε τώρα να το εξηγήσεις αυτό στον καθένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys, μια 970 (συγκεκριμένα αυτήν έχω σταμπάρει προς το παρόν), την σηκώνει άνετα 550w τροφοδοτικό έτσι? έχω το PC της υπογραφής μου. Σκέφτομαι για αρχή να αναβαθμίσω μόνο GPU τώρα και Χριστούγεννα μητρική-επεξεργαστή. Opinions? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα εχεις κανενα προβλημα με το τροφοδοτικο αφου η 9 σειρα εχει χαμηλη καταναλωση και δεν ζητα πολλα. Ανετα εισαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μόνο δύο ψωρο-αναλυτές αμφίβολης ακρίβειας είδα να το αναφέρουν, υπάρχει κάτι άλλο που να το αναφέρει μέχρι τώρα για να δώσω βάση; Γιατί αν μου πεις ότι είναι μόνο το πρώτο είναι πληρωμένα τσιράκια για να ανεβάσουν τις μετοχές.

 

Τότε μάλλον το Link.png Site: ίδιο λέμε. Πού να το ξέρω ??? Δεν το πες και συ πιο πριν ότι έχεις inside info να προλάβουμε να πάρουμε καμια μετοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H g1 δεν εχει οπως η msi και η asus κλειστα τα fans οταν ειναι σε auto fan mode, αρα λογικες οι πολυ καλες θερμοκρασιες της μιας και η windforce ειναι αψογη ψυκτρα.

 

 

Εγω ειμαι στους 48-51 και ας εχει μπει ο χειμωνας. Στη cpu βεβαια ειδα κατευθειαν πτωση 6 βαθμων απο την εποχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...