Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν καταφερεις να την παρεις απο το πλαισιο με λιγοτερα χρηματα, ωραιος. Μηπως επρεπε να τους τα χωσω και εγω για να μου την δωσουν πιο κατω;xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τους πήρα με το καλό στο πλαίσιο και έφτασαν στο σημείο να μου προτείνουν να συζητήσουμε από κοντά την τιμή της Msi 970 όταν πάω στο κατάστημα. Θα πάρω μαζί μου 380 μαρούλια , ούτε cent παραπάνω και αν δεν τους αρέσει το μαρούλι ,  αυτοί θα χάσουν ;)

 

εργαζόμενος εκεί την παίρνει 390 αν δεν κάνω μεγάλο λάθος στα λεγόμενά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια έκπτωση της τάξης του 5% θα μπορούσαν να κάνουν , λαμβάνοντας υπόψιν τις τιμές στο skroutz. Αυτή η πατέντα τιμή κατάστηματος - τιμή ίντερνετ πρέπει να σταματήσει. Στο δίνουν έτσι και αλλιώς στην τιμή ιντερνετ.

Alex το λυπάμαι που το βλέπω χωρίς κάρτα το τέρας  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα που πέρασα από κατάστημα Θεσσαλονίκης  για να πάρω τα υπόλοιπα parts μου είπε πως ζητάει περίπου 50 κομμάτια gtx970 για να καλύψει την ζήτηση και του στέλνουν 6. Για υλοποιήσεις asus και gigabyte ΟC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εργαζόμενος εκεί την παίρνει 390 αν δεν κάνω μεγάλο λάθος στα λεγόμενά του.

 

Παιδια τα πραγματα ειναι απλα. Αυτο που μπορουν να κανουν ειναι στα καταστηματα να σας δωσουν τιμες internet, οπως ολοι ξερετε. Αυτο ειναι ολο, ολα τα αλλα για σκοντο σε αλυσιδα καταστηματων ειναι αποκυηματα φαντασιας, εκτος και αν σας την κανει ο ιδιος ο Γεραρδος ή καποιος δωρο εκπτωση απο την τσεπη του..

Δεν μπορει να τιμολογησει καποιος ενα προιον με τιμη κατω του κοστολογιου δεν την περναει το συστημα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τα πραγματα ειναι απλα. Αυτο που μπορουν να κανουν ειναι στα καταστηματα να σας δωσουν τιμες internet, οπως ολοι ξερετε. Αυτο ειναι ολο, ολα τα αλλα για σκοντο σε αλυσιδα καταστηματων ειναι αποκυηματα φαντασιας, εκτος και αν σας την κανει ο ιδιος ο Γεραρδος ή καποιος δωρο εκπτωση απο την τσεπη του..

Δεν μπορει να τιμολογησει καποιος ενα προιον με τιμη κατω του κοστολογιου δεν την περναει το συστημα..

 

οι εργαζόμενοι, έχουν μεγαλύτερη έκπτωση. ειδικά μετρητοίς.

 

προσπαθούσα να καταλάβω πως θα πάρει ο κοσμας με 380...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι εργαζόμενοι, έχουν μεγαλύτερη έκπτωση. ειδικά μετρητοίς.

 

προσπαθούσα να καταλάβω πως θα πάρει ο κοσμας με 380...

 

Οι εργαζομενοι εχουν και ειναι λογικο ενα ποσοστο της ταξης του 7-10% περιπου φανταζομαι, αλλα θα θελει ειδικο  κωδικο για να ξεκλειδωσει την εκπτωση του καθε εργαζομενου ή υπευθυνου πωλησεων και να τιμολογηθει αλλιως δεν προχωραει το συστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτούς τους συνδιασμούς μπορείς να χρησιμοποιήσεις ταυτόχρονα...αν χρησιμοποιείς το DVI-D χάνεις 2x DP...

Ωχ, και που θα μπει το xstar που θελει dvi-d?

 

#τα πιάσαμε τα λεφτα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ωχ, και που θα μπει το xstar που θελει dvi-d?

 

#τα πιάσαμε τα λεφτα μας

κουμπώνεις στη dvi-d κι έχεις ακόμα dvi-i, hdmi και μια από τα τρεις DP...

 

σίγουρα θέλει dvi-d? γιατί και οι 2 dvi είναι dual link...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κουμπώνεις στη dvi-d κι έχεις ακόμα dvi-i, hdmi και μια από τα τρεις DP...σίγουρα θέλει dvi-d? γιατί και οι 2 dvi είναι dual link...

Ετςι λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικια μου G1 χαμηλώνει εώς και 862rpm(12%) με το στοκ BIOS. Έχω αποσυνδέση και όλα τα ανεμιστήρια πλύν του μπροστινού, ο οποίος τρέχει και σε αργή ταχύτητα, και σε IDLE το σύστημα έχει πια χαμηλό θόρυβο - σε αντίθεση με όταν όλες οι ανεμιστήρες δουλεύουν.

Μια έκπτωση της τάξης του 5% θα μπορούσαν να κάνουν , λαμβάνοντας υπόψιν τις τιμές στο skroutz. Αυτή η πατέντα τιμή κατάστηματος - τιμή ίντερνετ πρέπει να σταματήσει. Στο δίνουν έτσι και αλλιώς στην τιμή ιντερνετ.

Alex το λυπάμαι που το βλέπω χωρίς κάρτα το τέρας  :cry:

Το κόκκινο κουτί τι είναι; Σαν κουμπαράς μοιάζει! :P :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...