Προς το περιεχόμενο

NVIDIA GeForce Series 900


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν η native ανάλυση της οθόνης σου είναι 2560*1440 για να δεις ουσιαστική διαφορά θα πρέπει να γίνει upsampling σε 5120*2880. Το smoothness είναι ένα θολό-φιλτρο που δεν θα πρέπει να στοιχίζει σε επιδόσεις ιδιαίτερα. Ανάλογα πόσο θα του δώσεις μπορεί να δώσει ένα απαλό καρτουνίστικο θόλωμα μέχρι του σημείου να ξερνάς βατράχια απ'τη θολούρα. "Μέτρον άριστον" και όχι αχάριστον ;)

Α δεν το ξερα, καλη φαση. 

Έβαλα στο last light 5120*2880 με τα πάντα τέρμα και κλάψανε μανούλες, 10 fps χαχαχα

Ε οχι ρε και σε βαρια games, βαλε τον Εξωγήινο που στα 1080p εχεις 180fps,στα 4κ νομιζω ειχα ~60fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ με τους καινούργιους drivers έχω προβλήματα και στο ryse και στο mordor.Μιλαμε γθα πολύ κόλλημα που πριν δε το είχα με την 970.Θα κάνω μια απεγκατασταση και μια εγκατάσταση απο την αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναέβγαλε σήμερα για μερικά λεπτά το Polytope την G1 στα 381, με μεταφορικά και αντικαταβολή 389. Πρόλαβα και έκανα και εκεί μια παραγγελία. Από Gamerland μου είπαν να την περιμένω στις 5-11 Νοεμβρίου. Όποιο την φέρει πιο γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά εβαλα το ddu να κανω απεγκατασταση τους drivers και με ξεκινάει σε safe mode και δε δέχεται το pin για να μπω στον υπολογιστή μου.Το pin το έχω χρόνια οπότε δε τίθεται θέμα λάθους. Το πρόβλημα είναι οτι σε καθε reboot με παει σε safe mode και δε μπορώ πλέον να μπω στο pc Καμία λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι οδηγοι εχουν σιγουρα θεμα, δεν ξερω αν ειναι το phyx ή οχι δεν εχω προλαβει να κοιταξω σε αλλα φορα για feedback αλλα εγω τους εβγαλα πολυ buggy..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι προβληματα εχετε ακριβως και σε ποια games? Αν μπορειτε βγαλτε μια λιστα να δοκιμαζω αυριο που θα εχω και την καρτα επιτελους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασαν να το περασουν ξεχωριστα? Μου το ειχε κανει το last light οταν ειχε πρωτοβγει και ειχα βαλει το physx ξεχωριστα και ολα ηταν κομπλε. Μετα βγηκαν και καινουριοι drivers οπου και το εβαλα ξανα μαζι με τους drivers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορινες τα φωτα σας. Μια 980 ποσο πρεπει να βγαζει στο fire strike?

Γιατι εμενα μου βγαζει 9700 περιπου και βλεπω κατι 13000 κτλ. Εντωμεταξυ πανω δεξια στην οθονη του αποτελεσματος μου λεει: Graphics driver not approved

Τι μπορει να ναι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Το ''μέτρον άριστον'' καλύπτει την έννοια, δεν χρειάζεται καν το ''παν''.

Ναι, αλλά δεν είναι λάθος, επειδή αναφέρθηκες στη "σωστή" γραφή του. Άσε που το συναντάμε έτσι γραμμένο από τον 4ο αιώνα μ.X. (και αρκετές φορές αργότερα).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...