Προς το περιεχόμενο

έξτρα τροφοδοσία για μηχανή kodak.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά!αγόρασα μια μηχανή kodak az251 που για να λειτουργήσει χρειάζεται 4 αα μπαταρίες.Το θέμα μου είναι το εξής.Επειδή θα χρειαστώ αυτή η μηχανή να τραβήξει βίντεο για περίπου μισή ώρα συνεχόμενα,και είμαι σίγουρος οτι οι μπαταρίες δεν θα κρατήσουν,τι θα μπορούσα να κάνω;;ενδεχομένως να την συνδέσω σε κάποιο powerbank;;ή εξωτερική τροφοδοσία;;γίνεται κάτι;ξέρετε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα γινονται.στην χειροτερη περιπτωση,βρες μεσα στην θηκη των μπαταριων ,το συν και πλην,και βαλε την τροφοδοσια 6βολτ, εκει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!αγόρασα μια μηχανή kodak az251 που για να λειτουργήσει χρειάζεται 4 αα μπαταρίες.Το θέμα μου είναι το εξής.Επειδή θα χρειαστώ αυτή η μηχανή να τραβήξει βίντεο για περίπου μισή ώρα συνεχόμενα,και είμαι σίγουρος οτι οι μπαταρίες δεν θα κρατήσουν,τι θα μπορούσα να κάνω;;ενδεχομένως να την συνδέσω σε κάποιο powerbank;;ή εξωτερική τροφοδοσία;;γίνεται κάτι;ξέρετε;;

 

 

Με καλες επαναφορτιζομενες πιθανοτατα να κραουσε πανω απο μισαωρο,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε αν οι μηχανές έχουν χρονικό όριο;γιατί κάτι μου είπαν για μισή ώρα..να βάλω σταθερή τροφοδοσία στο συν και το πλην..Πολύ ωραία ιδέα..θα το δοκιμάσω..εναλλακτικά ποιες μπαταρίες να αγοράσω;έχετε δοκιμάσει κάποιες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολες οι φωτογραφικες εχουν οριο τα 4 γιγα αρχειο ή 20-30 λεπτα εγγραφης.αν δεν το βαλουν οι κατασκευαστες,τα υπερανεπτυγμενα  κρατη της δυσης,θα  φορολογησουν το προιον διπλά,και σαν φωτογραφικη ,και σαν βιντεοκαμερα,οποτε και η τιμη θα ανεβει και αλλο,χωρις στην ουσια να κερδιζει κατι ο καταναλωτης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...